Wpis z mikrobloga

@FilozofujacaCalka: cos tam.. nudziło mi sie a ze słyszałem ze tu elita internetów i ciekawe znaleziska są... przejrzałem raz i drugi jako niezalogowany.. mysle sobie ciekawiej niz na he he Onecie.. załozyłem konto...potem odkryłem mirko.. to było chyba w wigilijny poranek... do tej pory nie znalazłem elity internetów ale czasem jest smiesznie... dobre i to..
  • Odpowiedz
@FilozofujacaCalka: Przez długi czas odwiedzałem w pracy, jak głupi, bez konta, ale pewnej nocy po pijaku - wiadomo - chciałem wylać trochę hejtu w komentarzu i założyłem w końcu konto, albo może chciałem komuś powinszować jakiegoś genialnego komentarza? Nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@FilozofujacaCalka: Najczęściej pewnie przez Google tu trafiałem. Czasem w jakimś artykule był bezpośredni link.

Spory czas czytałem, ale konta jeszcze nie zakładałem (traktowałem jak jakakolwiek inna strona/forum). Potem miałem zamiar założyć, ale nadal nie założyłem. Zauważyłem, że kolega @Okles ma tu konto, więc w końcu i ja założyłem.
  • Odpowiedz
@FilozofujacaCalka: Na rp.pl przeczytałem o pedofilach z wykopu i kliknąłem w link chcąc zobaczyć co tu się dzieje. Okazało się, że wielu ludzi z wykopu ma podobne poczucie humoru do mnie i tak zostałem. Chociaż na poczatku spamowałem polityką jak jakiś nawiedzony korwinista.
  • Odpowiedz