Wpis z mikrobloga

Drogie mireczki mam do wylosowania epickie itemy w CS:GO i tibia, wylosuje osoby, które zaplusują komentarz. Poza tym jestem korposzczurem i chciałbym opisywać życie na domaniewskiej na jakimś randonowym tagu, ale chcę wiedzieć czy jest zapotrzebowanie na korposzczurze historie piszcie więc lemingi "wołaj" pod komentarzami to poszybuje w rankingu. Wstyd mi za JKM. JKM nie to miał na myśli. Skoro już się zwierzam to wczoraj ukradli mi rower na Pradze więc proszę o wykop efekt, prawdopodobnie ukradli go cyganie. Nie wiem, dokładnie widziała to moja dziewczyna, ale dostała padaczki i teraz kuruje się w akademiku. Jutro jak wróci to nie będzie obiadu, niech podziekuje Brazylii. A tu przypomina sie mój ex różowy pasek, właściwie to nie mój zfriendzonowala mnie szmata na szczęście rzucił ją jej tipi, trochę się żaliła, ale jak na mirkaalfa przystało powiedziałem, że gunwo mnie to obchodzi. Jutro składam nowe zamówienia z aliexpress, wypłata wjeżdża na konto - branże znacie, jak nie starczy cebulionów to sprzedam kryptowaluty. W szafie mam czipsy i batony a w tylnej kieszeni prezerwatywy. Mirek.

P.S

Nie ma żadnej neuropy.

#rozdajo #csgo #tibiazwykopem #korposzczur #domaniewska #jkm #knp #wykopefekt #cyganie #twongf #bukmacherka #rozowypasek #friendzone #aliexpress #januszebiznesu #neuropa

P.S. 2

Taguje, bo to nie jest #nocnazmiana i #tylkonocny
  • 1