Wpis z mikrobloga

@xolur: rozmawiamy o mp3 nie zmieniaj tematu, mp3 jest #!$%@? bo to historia #!$%@? żula co to ma z dupy rozterki, historia nie kleii się od pierwszych chwil, jest przewidywalna i ma słabe zakończenie, mechanicznie byłoby ok gdyby nie fakt że bullettime jest dziwnie zrobiony i mozna go przerwać dowolną pierdołą, misje schematyczne, nudne, nie zuje się żeby miały jakikolwiek wpływ na opowiadaną historie, do tego przeciwnicy są strasznie dziwni, no
  • Odpowiedz
@steemm: I co jest złego w historii żula? Sleeping Dogs też #!$%@?, bo gościu ma z dupy rozterki? Gra musi mieć kilka różnych zakończeń, żeby była ok? Przesadzony poziom trudności? Serio, nie wiem do czego pijesz, dlatego się pytam jakie gry ci się spodobały.
  • Odpowiedz
@xolur: przesadzony poczytaj na forach ludzie nawet na normalu mówili że przeciwnicy byli nad wyraz celni, i tak jego rozterki są po prostu już słabe , i gra nie musi mieć wielu zakończeń wystarczy jedno i tak mocne jak choćby w spec ops the line, a tu jest po prostu tragedia nie zakończenie a cała historia przewidywalna do bólu. Nie kupuje tych popłuczyn i gry nie ratują flashbacki
  • Odpowiedz
@sunsu-sun: Też tak myślę.

@steemm: dla mnie to najlepsza część cyklu. Szkoda tylko, że jest taki problem z amunicją. Wiele razy w środku strzelanin się kończy i dupa. I to właściwie jedyny zarzu zaraz obok niemożności wyłączania filmów (ogromna wada).

@xolur: wiem. Katowałem dość długo multi. Niedawno miałem formata i instaluję jeszcze raz :)

@steemm: chcesz się kłócić? Cho na gołe klaty! Zgodzę się tylko z przesadzonym poziomem,
  • Odpowiedz
@BQP: @franaa: no ale opowieść o #!$%@? zulu co sie nachlał i ma problemy bo poprawił najebke prochami musz chyba mieć wzięcie u mentalnych gimbusów... i tak jestem #!$%@? na ta chałę bo wydałem na grę 139zł
  • Odpowiedz
@BQP: Też trochę na multi grałem, ale mam może z 20 poziom ;/

@steemm: Sam kupiłem zaraz po premierze za podobną cenę. Nie żałuję, bo mimo wszystko trochę godzin w nią przegrałem, ale jakbym wiedział, że kilka miesięcy później będzie 3x tańsza to bym się wstrzymał.
  • Odpowiedz
@xolur: ja też nie żałuję, choć wydałem premierowo 160zł, a dziś kosztuje 60... Ale i tak zajebista gra. Daj nick, to se możemy czasem jebnąć mecza :)
  • Odpowiedz
@steemm: CDA... opinia ludzi, którzy dawają 8 odgrzewanemu kotletowi z serii CoD, czy 9 najgorszej części AC, do tego chwalą pod niebiosa GTA4 nie ma dla mnie znaczenia.
  • Odpowiedz