Wpis z mikrobloga

@nodikv: dadzą jeżeli to ma być nowa działalność, na istniejącą już knajpę nie dadzą, jeżeli chcesz ją doposażyć. No i oczywiście w ramach dotacji nie kupisz wszystkiego, bo są ograniczenia.
@nodikv: Myślę, że jak coś z pomysłem to mogą dać, jak zaczniesz od zera. Ale wszystko zależy od projektu i niestety ilu będziesz miał konkurentów chyba do danego funduszu.
@Tortex: Wydaje mi sie, że mało osób bierze dotacje na szeroko pojęta gastronomie ze względu na strasznie duże ryzyko upadku. Resztę cenzuruję ze względu na to, że pomysł dośc oryginalny :P
@nodikv: Ale nie do końca wiem czy to się tak dzieli. Mój kumpel brał udział w jakimś szkoleniu do tego czy coś, gdzie tam były różne pomysły, od prywatnego przedszkola, przez firmę sprzatajacą po jakiś catering i z tych dostało się tam kilka do puli i oni dostali bodaj maks 40 tysięcy tak jak mój kumpel.
@Tortex: Te dotacje i tak mnie nie przekonują bo to mało. A kredytu nikt mi nie da wiec też dupa. Chociaż i tak mam plany wiec będe kombinował aż się uda.