Wpis z mikrobloga

UWAGA MIROSŁAWY, MAM WAŻNY KOMUNIKAT!

Audioriver 2014 za chwilę. Wraz z użytkownikami @Rapidos i @paffnucy wychodzimy z inicjatywą utworzenia frontu #mirkoelektronika oraz wspólnego obozu. Jeśli wśród Was jest ktoś, kto chciałby wspólnie z nami potupać nóżką i przeżyć czas w gronie prawilnych mordeczek, proszony jest o kontakt w celu dogadania szczegółów spotkania. Można to potraktować jako 2-dniowe #wykopiwo :}

Techno z Wami! AVE! ʕʔ

P.S Do wszystkich użytkowników z Płocka - nawet jeśli nie bierzecie udziału w imprezie - ten komunikat kierowany jest również do Was.

#muzyka #muzykaelektroniczna #audioriver2014 #audioriver #plock
kickdagirlz - UWAGA MIROSŁAWY, MAM WAŻNY KOMUNIKAT!



Audioriver 2014 za chwilę. Wra...

źródło: comment_QgcHlznz29lbmT6cZb9D1fjZ2FZqkxGb.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma #!$%@?, że w dni, kiedy Audio jest w Płocku, coś się wepchnie do knajpy w ilości większej niż 2-3 osoby.


@UowcaTroli: bylem tam rok temu w sobote o 16 i na dole byly wolne stoliki :)
  • Odpowiedz
@RomeYY: Hm. Najwyraźniej miałem pecha. Inna sprawa, że ja tam nie jadam raczej w innych miejscach niż pizzerie (a konkretnie Presto). Niektóre dania są zbyt niebezpieczne na takie wyjazdy, w dodatku pod namiotem. ;)
  • Odpowiedz
@kickdagirlz: a nas dzisiaj wydymała kobita u której mieliśmy mieć nocleg, oddała kasę z tytułem przelewu "Rezerwacja Anulowana" i nie odbiera telefonów ma wszystko w dupie. Jestem #!$%@?, że hoho chyba nie pojedziemy :(
  • Odpowiedz
@martin87pl: no, nie wolno! Ja od 5 lat jeżdżę i w tym roku też nie mam zamiaru odpuści. Jeszcze przy takim line-upie, w porównaniu z kiepskim w zeszłym roku - jest miazga:)
  • Odpowiedz
@martin87pl: jak już się zaczynam cieszyć - pojutrze o tej porze już prawie będziemy na miejscu :]

Od dwóch lat zreszta się wygodna zrobiłam bardzo i zostaję do poniedziałku, żeby nie musieć się przejmować w sobotę :]
  • Odpowiedz