Wpis z mikrobloga

@gram_w_mahjonga: To ja dziękuję :) To chyba są jakieś takie minigierki, nie znam się. Wygrałem do tej pory jedną fajną (coś w nazwie z florą albo fauną :)) No i Dotę, przy której spędziłem niedawno sporo czasu. Zanim zacznę wrzucać coś ciekawszego, chcę mieć pewność, że dobrze to dodaję. Jeszcze 4 inne mam do rozdania.
@parachutes: Jakbyś chciał klucz przekazać przez PW na Wykopie (nie rób nawet priva na mikro, bo może ktoś przechwycić) to po to jest ten temat na Steamie o nickach :)

Jak kogoś tam nie ma to znaczy, że ma taki sam nick na Wykopie, albo bardzo zbliżony. A jeśli się nie zgadza to daj znać to dostanie kicka za niewpisanie się :P
@Andr3v: Ok, właśnie się miałem pytać jak to przekazać potem. Ale chyba nie będzie problemu. Jak wygrałem Dotę, to momentalnie ktoś do mnie napisał na Steamie. Było to o tyle śmieszne, że to się działo w moim pierwszym albo drugim losowaniu, nie wiedziałem jeszcze jak to działa. I dostaję PW na steamie "potwierdź się: co właśnie wygrałeś?". A ja zbaraniałem :D I mówię, że nie wierzę, że coś wygrałem od tak