Wpis z mikrobloga

#koswdomu

Siema Mireczki :)

Kilka dni nie było wpisu z Igą, niestety było to podyktowane tym, że musiałem prędko wyjechać. Nie było mnie dwa dni, a przez te dwa dni Iga dosłownie jest inną ptaszyną. Jest większa, bardziej rozśpiewana. No i trochę się pozmieniało.

Przeżyłem szok jak wróciłem i ją zobaczyłem tak urosła... wchodzę do domu zawołałem ją bo była puszczona. A ona frrrrrrr do mnie podleciała i próbowała usiąść na koszulce. Powiem wam, super uczucie jak człowiek widzi, że zwierzak się tak cieszy na jego widok. Na prawdę super mega uczucie :)))

Okazuje się, że w Idze utrwaliły się zachowania których jej uczyłem. Jednak nie zdradzam dokładnie co, bo pokażę wam to wkrótce na filmikach.

Pamiętacie jak wspominałem o nowym domku dla Igi który przyszedł? Miałem zrobić wpis ze zdjęciami, jednak nie miałem na niego czasu, więc teraz wrzucę filmik na którym Iga cieszy się z nowego domku :)

W domku nie siedzi w nocy tak jak planowałem, okazało się że w nocy po prostu śpi, więc puszczona jest całkowicie wolno. Fajnie budzi człowieka rano jak domaga się jedzenia, podlatuje siada na poduszce obok ucha i ćwiergoli :DDD. Niestety muszę zamykać ją na trochę na dzień, bo bym domu nie dał rady wysprzątać :/

To tyle na dziś.

Iga kazała was wszystkich pozdrowić, a ja też chciałbym podziękować że interesujecie się tym wszystkim bo to daje mi chęć do opisywania tego wszystkiego. Dziękuję Mireczki i Mirkówny : )

#ptak #ptaki #ptactwo #ornitologia #ptasispiew #pokazptaka #zwierzeta #zwierzaczki #zwierzaki #smiesznypiesek
Szokatnica - #koswdomu



Siema Mireczki :)



Kilka dni nie było wpisu z Igą, nieste...
  • 5