Wpis z mikrobloga

@gaska: nie wiem, mógłbym obliczyć jakby ktoś podrzucił jakieś narzędzie do narysowania trasy bo raz zrobiłem te 50 w 2h a raz w 1:30h tylko to jest liczone na oko i trudno mi powiedzieć czy to 50 to nie naprawdę 30.

jak się przygotować do tego wyjazdu? najeść się węgli przed wyjazdem czy podjadać też w trakcie jakieś daktyle czy coś?
@patikoti: góralem bez kondycji - nie dasz rady. Szosą lub z bardzo dobrą kondycją możliwe (chociaż aby utrzymać 33km/h przez 1,5 godziny na góralu musiałbyś mieć naprawdę świetną kondycję i wytrzymałość.
@patikoti: jest to wykonalne. Jeżeli trasę Ty wybierasz to pół biedy - szukaj w miarę równej, a najlepiej z dużą ilością zjazdów i mało podjazdów :) Do tego trasa bez świateł, skrzyżowań itp żeby się nie zatrzymywać.
@patikoti: Na starej wersji google maps dawało się rysowac, w tej nowej nie sprawdzałam jeszcze. Moim zdaniem będzie ciężko - raz, że rower, dwa, że kondycja, trzy, że pewnie przeceniasz odległosć - nie wierzę, że udało Ci się z marszu jechać powyżej 30km/h.
@gaska: narysowałem sobie na narysujtrase.pl i z moich 50km zrobiło się 33 ( ͡° ʖ̯ ͡° pocieszam się tym, że tylko 50% tej trasy stanowi asfalt. jest to droga od mojego domu do jeziora, dwa okrążenia i z powrotem do domu. nierealne bym zrobił 3 okrążenia w 1:30 bez wspomagaczy. w dwie godziny może bym dał radę ale mogę zapomnieć o wygranej