Wpis z mikrobloga

@KikU: BMW 745i e65

uwielbiam limuzyny z mocarnymi 8 cylindrowymi silnikami. w 50 tys bym się zmieścił. Pozostałe 10 tysi przeznaczyłbym na paliwo. Może na miesiąc by starczyło :D
@anas_lex: za 50k możesz kupić trupa :) Ja rok temu miałem możliwość zamienia pewnego swojego portalu internetowego za wersję 750 wycenianą wtedy na jakieś 100k, ale one strasznie lecą w dół, została sprzedana ze 2 miechy temu za 84k
@KikU: zdjęcie może trochę mylić. Bo to jest wersja po lifcie. Tą przedliftową bym znalazł w dobrym stanie na pewno. W sumie jest brzydka ale ma w sobie to coś( pewnie silnik :D) a jeśli znalazłbym polifta to jeszcze lepiej ;)
@anas_lex: Ale to jest strasznie awaryjne auto, nie warto z tego co wiem. Kumpel miał ją od nowości (prosto z salonu) i miała coś koło 30 napraw gwarancyjnych odnotowana ;) On sam twierdzi, że nigdy więcej BMW
@KikU: Cóż marząc o tym że miałbym do dyspozycji 60 tys to i równie dobrze mógłbym sobie pomarzyć że sprawowałaby mi się bez zarzutu ;) Trzeba się mocno zastanowić kupując tego typu samochody. Na pewno wszystkich oszczędności w taki samochód bym nie pakował to oczywiste, bo albo stać cię na taki samochód co za tym idzie na jego eksploatację albo nie. A co do kolegi to kurde, chyba źle trafił po
@KikU kadetem tera!

Tak na powaznie to diesel benzyna, combi, hatchback - napisz coś więcej. ;P

Jakbym miał ciut więcej to brałbym Audi A5, bądź jakąś RS'kę pewnie dlatego, że jeźdżę już trzecią Audi. :P