Wpis z mikrobloga

#najmadrzejszywykopek #najmadrzejszywykopowicz

No więc w związku z tym, że planuję wznowienie konkursu na najmądrzejszego wykopowicza (a Wy przeszliście dalej), pozwalam sobie przy pomocy @iniekcja (kestem zieleniną, więc mam limity) zawołać Was i zadać pytanie:

Czy jesteś za kontynuowaniem konkursu do końca w ramach tego, co zaczęliśmy dawno temu, czy nie będziesz za długo płakał, jeśli wszystko zacznie się od nowa, @MistrzuYoda napisze nową aplikację, konkurs będzie rósł w siłę, a jego uczestnikom będzie się żyło dostatniej.

Z góry dziękuję za odpowiedzi, najlepiej podparte argumentem, da mi to lepszy obraz sytuacji i pozwoli podjąć decyzję, w jaki sposób dalej prowadzić konkurs.

@iniekcja możesz zawołać ludzi z tej listy?
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matiusmm: ale nie wszyscy to ogarniają, więc pozwól, że będę wołał, żeby nie mieć wątpliwości, że ktoś nie doczytał, a nawet jak nie doczyta, to powiem, że pisałem, wołałem, apelowałem ;)
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: ostatnio to była logistyczna katorga, ale w końcu jakoś udało się zakończyć pierwszy etap. Na pewno chcesz przez to przechodzić jeszcze raz? Ja wtedy miałem ogromne trudności z dopasowaniem się do terminów, teraz też pewnie będę miał, więc proponuję kontynuować to, co zostało już rozpoczęte.
  • Odpowiedz
Ja bym kontynuował.

Nie będę płakał, jeśli dalsze etapy będą odwołane, bo - szczerze mówiąc - już się z tym pogodziłem. Z chęcią wezmę udział w następnej edycji (mimo wszystko), ale w razie anulowania pierwszej, wielu potencjalnych uczestników może nie wziąć udziału w drugiej. Wiadomo, że sukces poprzednich akcji przekłada się na zainteresowanie następnymi (jak w przypadku Wykopoczty na przykład).

Że dużo czasu od pierwszego etapu minęło? Nie robi - sesja też jest co pół roku i nikt nie płacze (no chyba, że dla kogoś jest za często :)).

Że
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: ja bym kontynuował, bo wydaje mi się, że odwołanie i stworzenie wszystkiego od nowa wprowadzi chaos, co może zniechęcić uczestników. Jestem także jak najbardziej za kolejnymi edycjami. ;)

EDIT: Koledzy wyżej mają rację - czemu by nie przetestować na nas aplikacji w wersji 2? :)

Swoją drogą jeśli potrzebujecie człowieka do testów funkcjonalnych czy usability nowej aplikacji - trochę się tym bawię, także uderzajcie w miarę potrzeb.
  • Odpowiedz