Wpis z mikrobloga

@idziol: Bardzo interesujący samochód, aczkolwiek mam wątpliwości co do świateł, bo na początku mi się bardzo nie podobały, ale z czasem się chyba coraz bardziej przekonuję. Nie podobają mi się natomiast zegary, bo są cyfrowe i wygląda to jak z jakiegoś Need For Speeda. Na pewno bardzo bym chciał mieć taki samochód i jak już trochę straci na wartości a ja się wzbogacę to pewnie sobie go kupię.
@Centurio93: Miałem do wydania 80k, kupiłem Nissan Qashqai(salon ale ekspozycja), mama miała do wydania 140k kupiła VW Eos, Stary miał 60k, kupił Superb 2012 i tyle z marzen :) choć mama najbliżej
@idziol: Mój ojciec (więc ja też) ma Giuliettę, niestety, jako że jest potwornie niegospodarny i nie ma za grosz inteligencji finansowej to samochód za niedługo będzie wystawiony na sprzedaż.

Szkoda, bo nigdy żaden mi nie dawał takiej przyjemności z jazdy. Pamiętam jak jeszcze przed zakupem oglądałem zdjęcia i jak bardzo mi się wtedy podobał ten samochód, gdy się dowiedziałem o tym, że będziemy taki mieć to myślałem, że wyskoczę z butów.
@Centurio93: Brera uuuuu dobreee :) nie wiem jak silniki itd ale sam wygląd mega ale sam miałem 80k i co i wygrał rozsądek, mówię może dzieci zaraz itp a to już było 3 lata temu a tu ani widu ani slychu :)