Wpis z mikrobloga

Gdy zrobiłem ustawę lustracyjną, on pojawił się na mównicy sejmowej, nazwał mnie idiotą i oszołomem, że mogę go podejrzewać. Parę lat później przyznał się, że był agentem. Nie przeprosił mnie, więc gdy go spotkam, dam mu w mordę. Stanie się to pewnie w Parlamencie Europejskim, bo wcześniej nie będę się z nim widział. Lepiej więc niech się trzyma ode mnie z daleka – podkreśla Korwin-Mikke.

juz chyba nikt mu nie zarzuci ze nie spelni swoich obietnic;d

#jkm #polityka #krul
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ArktycznaMalpa: Jeżeli to prawda to korwin doprowadził polską politykę do dna. Dla mnie nie do przełknięcia było wyzywanie wszystkich od złodziei, bolszewików itp, ale rekoczyny to kompletne zdziczenie stosunków społecznych. Korwin to skrajny idiota i nie wiem jak kogoś może to bawić
  • Odpowiedz
@Jozio0506: cywilizowani ludzie potrafią załatwiać spory inaczej niż troglodyci. Korwin chciał się z nim lać, bo jak później stwierdził czekał aż Boni wyznaczy sekundantów. Elektoratowi Leppera takie zachowanie pewnie będzie się podobać
  • Odpowiedz
@Jozio0506:

cywilizowani ludzie potrafią załatwiać spory inaczej niż troglodyci.


To zdanie oznacza tyle, że nawet największy spór można załatwić w cywilizowany sposób. Więc specjalnie dla cienie odpowiadam w sposób zrozumiały: tak jest lepsze od rękoczynów
  • Odpowiedz