Wpis z mikrobloga

Nie wiem co się dzieje z moją drużyną ale co 5, max 8 meczów muszę zmieniać taktykę, później gramy dobrze i następuje znowu załamanie. Gram Swansea i jak na ligę angielską i możliwości mojej drużyny oceniam skład na 6,5/10. Co mam zrobić żeby tak nie było? Dodam że gram 1 taktyką i kiedy grałem kiedyś bdb drużynami to wystarczyła 1 taktyka i było dobrze.

#footballmanager
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pierre-van-hooijdonk: za rozmowy motywacyjne odpowiada mój asystent (motywacja: 16) więc wydaje mi się że nie jest źle.

@6REY1MISTERIO9: mam dosyć ofensywną taktykę i w ostatnim meczu z west hamem (17 miejsce) miałem 1 strzał w meczu oni 15-20. W tamtym sezonie z tą taktyką nie mogła poradzić sobie czołówka tabeli a chelsea (mistrz kraju) broniła się cały mecz. Ciągle kombinuje ale nie potrafię znaleźć złotego środka
  • Odpowiedz
@ugotowany_kamien:

Assman nawet z motywacją 16 potrafi strzelić jakieś bzdury. I tak widać jego podpowiedzi, a można uniknąć wtopy przeprowadzając rozmowę na własny sposób.

W nowych wersjach nie ma uniwersalnej taktyki, trzeba ją dostosować i do swojego zespołu i do przeciwnika. Warto sobie również w miarę możliwości oglądać spotkania na comprehensive lub extended i reagować na przebieg meczu.

To i to ci może pomóc.
  • Odpowiedz