Wpis z mikrobloga

@Wywolwerowany_Rewolwer: opóźnienia, sprzęt niedopasowany do polskich warunków, anulowane zamówienia, niedostępne formy płatności, zdychający sprzęt, podejście do klienta, wolny czas reakcji, MEGA cenazura na ich forum. Niech giną.
  • Odpowiedz
@KikU: osobiście nic tam nie kupiłem. Bo ich promocje są z dupy wzięte, Np dzisiejsza Xperia XL za 1034 zł - niby przecena z 2300 - śmiechłem, 2300 to ten telefon był warty, ale 2 lata temu. Dzisiaj za tą samą cenę mogę spokojnie kupić u polskiego dystrybutora.

p.s

Jedyną promocją, którą warto rozważyć jest promocja na Nexusy.
  • Odpowiedz
@Wywolwerowany_Rewolwer: Było w historii kilka prawdziwych okazji, np amplituner który kupiłem za 2000zł jeszcze przez dobrych kilka miesięcy trzymał się na poziomie 4k. Ostatnio kupiłem też telewizor 4k, który był z 9 przeceniony na 5k, ale jakoś miesiąc po promocji iboodowej jego cena spadła w okolice 6k z sklepach. Bądź co bądź nieco taniej, ale gdyby mi od razu proponowano telewizor przeceniony z 6 na 5k, to bym się pewnie
  • Odpowiedz
@KikU: Codziennie sprawdzam ibooda i z moich doświadczeń wynika, że można tam trafić Nexusy w bardzo dobrej cenie, tak samo słuchawki. Za to kompletnie nie opłaca się kupować baterii, pościeli i innych bzdet

P.s

Była promocja na szynkę - i to chyba najlepsze co trafiłem na ibood. Zamówiłem z kumplem na spółkę tą szynkę i była wręcz wybita - dodatkowo mega tanio- w Polsce ta sama szynka kosztowała 6 razy
  • Odpowiedz
@Wywolwerowany_Rewolwer: Przed chwilą mówiłeś, że nic tam nie kupiłeś :P Jamon Serrano to dobra szynka, ale bałem się ją zamawiać, bo to był całkiem spory kawał. Dużo było mięcha, czy kość najwięcej zabierała?
  • Odpowiedz
@KikU: nie. Kość była tylko ułamkiem. Szynka była prze smaczna, pakowana próżniowo. To był chyba jeden z lepszych zakupów w życiu, Nie zamówiłem nic, poza tą szynką i parą słuchawek. Słuchawki były do dupy.
  • Odpowiedz