Wpis z mikrobloga

@Bercik899: dobra to ide szukac plyty i zaraz instaluje :D grywasz tez? zawsze razniej wykopka spotkac, bo pewnie juz sami nowi ludzie i nikogo znal nie bede ;) jak cos to wyslij zapro na perlej89, zaraz zainstaluje to przyjme :D
  • Odpowiedz
@Perlo: Nie ja nie gram obecnie, ale może się skusze :D Zanotuje sobie i dam Ci znać, ale ja prędzej darmowe Nations, ew. w następnym miesiącu zakupiłbym United płatne, które jest o niebo lepsze :)
  • Odpowiedz
@Naczelny_Urzednik_RP: Jak tylko do przodu, skoro widać, że skręca w prawo zaraz po pierwszej prostej, hamuje i kontruje co widać po śladach opon na "drodze" :) Chociaż nawet jakby był "just forward" to ten co projektował tą trasę miał ciężej niż ten co jechał :)
  • Odpowiedz
@rzeznikmocy: kazdy kto gral w trackmanie wie ze to tylko strzalka w przod jest. wydaje sie ze skreca ale to tylko wyprofilowana trasa. to taki rodzaj trasy, popularny na trackmani wsrod mapmakerow chcacych sie popisac ;)

@Otsego_Amigo: jaki login? dodam do znajomkow to bedzie latwiej sie szukac po serwach
  • Odpowiedz
Nie równa się ta trasa z Phantom Fake, za czasów gdy nie było FreeZone to było dobrze w trackmanii.

Teraz prawi puste serwery, ale żorscy jeszcze są.
  • Odpowiedz
@Diabl0: Chodzi Ci o puszczenie wideo w osobnej karcie / na pełnym ekranie? Jeśli tak to niepotrzebnie otwierasz pasek webdeveloperski, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy podczas odtwarzania.
  • Odpowiedz
szacun to co najwyżej dla kolesia który robił mapę bo generalnie żeby pojechać identycznie jak na filmie to wystarczy trzymać strzałkę do góry i cała mapa jedzie się sama...

ale sama gra jest motzno fajna i uzależniająca... ja grałem w nations głównie w mapy RPG... gdzie na początku przejazd zajmował Ci powiedzmy 4h... a rekord na trasie to np 17 minut... ale po jakimś czasie znałem większość tras rpg na pamięć i
  • Odpowiedz