Wpis z mikrobloga

Trzymajcie mnie, bo zaraz dostanę padaczki.

Żyłem sobie spokojnie z legalnym Windows 8, aż kilku kolegów zachęciło mnie do aktualizacji 8.1. Opierałem się długo, ale w końcu to zrobiłem. Już na mirko wspominałem, że zjeły mi się sterowniki dźwięku i niektóre gry jak Battlefield 3 przestały działać. Dwa problemy rozwiązałem.

Dzisiaj k
ciąg dalszy z Windowsem 8.1. Na koncie Gość wyświetla się komunikat ''Nie można odnaleźć kosza na dysku A'' (wcześniej utworzony przeze mnie dysk). Na moim koncie natomiast niektóre programy nie uruchamiają się - zawieszają. Albo pisze, że ''program został źle uruchomiony'', albo (w przypadku Google Chrome) ''nie można uruchomić serwera''.

Cholera, wie ktoś co to za problemy i jak je rozwiązać? Podobno FixIt pomaga, ale do jasnej cholery nie obsługuje Windowsa 8. Microsoft ssie.

#buldupy #oswiadczenie #microsoft #windows #windows8 #windows81 #pomocy #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luka_Wars: mam dziwne wrażenie że problem leży pomiędzy krzesłem a klawiaturą. nie wiem co tam po wyczyniałeś jeszcze ale na początek zmień literę dysku z A na inną.Nie twierdzę że to jest winne ale byłbym ostrożny z oznaczeniem standardowo używanym do stacji dyskietek. Kto wie ile zależności pozostało jeszcze z "prehistorii"
  • Odpowiedz