Wpis z mikrobloga

Potrzebna mi pomoc. Szukam jakiegoś tańszego (do 1200zł) roweru crossowego, albo trekkingowego, rozmiar kół 28", rama aluminiowa 19-20", przerzutki i dynamo w piastach. Ktoś coś? Jak na razie podoba mi się Romet Turing D i Scud Course, albo Overland (bez piast niestety). Jednak większego pojęcia o markach rowerowych nie mam i nie wiem na co się zdecydować. Czekam na sugestie ;)

#rower #rowery #pytanie #kiciochpyta #zakupy #rozowepaski
  • 14
@alekor7: a ja z nudów coś popiszę ;)

crossowego to z jakimkolwiek dynamem i przerzutkami w piastach nie kupisz.. trekking często ma dynamow piaście, ale przerzutki w niej całkowicie nie zdały by egzaminu...

Ten romet całkiem ładnie wygląda, tylko, że to też nie jest ani cross ani trekking - taki typowy miejski rower dla dziewczyny, typowo użytkowy - praca, zakupy, rekreacja i osprzęt jak na te przeznaczenie też jest przyzwoity. Tylko
@alekor7: romet nadal wygrywa i to o kilka długości... ten lazaro ma sporo gorszy osprzęt + cholernie nie podoba mi się ten mostek - zero regulacji, do tego aluminiowa jest tylko rama i obręcze, cała reszta to stal...
@alekor7: w jakiej cenie? bo jeśli za 1900zł to trochę drogo wychodzi... wtedy szczerze opłaca się dołożyć do Kross Transalpa w kolorze białym... jeśli 1400-1500 to taka normalna cena firmowych trekkingów..

a tak poza tym, to kupujesz przez internet czy masz jakiś sklep rometa w mieście? bo z nimi jest często tak, że na początku trzeba je mocno podregulować i dobrze mieć serwis na miejscu..
Rometem Gazela 2.0


@alekor7: tak szczerze mówiąc to 1500zł zastanowiłbym się też nad Krossem Trans Siberian - przerzutka tylna trochę gorsza i 3x7 zamiast 3x8, ale firma pewniejsza.. trudno jednoznacznie coś poradzić :)