Wpis z mikrobloga

@PLAN_B: wracając do problemów z smsami, napisałem im w tym dniu zgłoszenie, dzisiaj zadzwonili, że oczywiście po ich stronie nic w sieci nie widać i najcześciej to wina telefonu (czyli stara ściema). ja im na to, że dziwne bo wiem od znajomych i z internetu, że dużo ludzi miało takie problemy, To gość do mnie, że no właśnie nie mają potwierdzenia ale mają duzo zgłoszeń i w związku z tym proponuje
@PLAN_B: to zglaszaj wszystko, postaraj się opisać co i jak, kiedy na jakie numery itp tak przynajmniej dajesz im znać o problemie. Nie wiem jakie masz dokładnie problemy z połączeniami, ja kiedyś miałem problem, że zasięg był a połączenie uciekało jakbym tracił zasięg, pomogło ustawienie zasięgu plusa lub orange.
@robert83: No właśnie takie coś jak odpisujesz. Kreski zasięgu są a rozmówca jakby ucieka i słychać urwane zdania albo końcówki wyrazów. Kiedyś tak nie było tylko jakoś ostatnie 1-2 miesiące.
@PLAN_B: zobacz czy jak ustawisz plus albo orange ręcznie czy się nie poprawi. Za to jest ryzyko, że odkryjesz kolejny bład - sim będzie sam wracał do zasięgu play mimo cały czas ustawionego w telefonie ręcznie innego zasięgu, albo będzie resetował kartę sim i kazał wyszukiwać zasięg:) też już takie rzeczy przechodziłem:)