Wpis z mikrobloga

Chciałem dzisiaj w ramach #lolangrista spróbować zagrać Anivią przeciwko jakiemuś żywemu graczowi. Niestety z powodu #pracbaza nie zdąże. Razem z @Nie_znany zagraliśmy za to 1v1 Sivir (Ja) vs Renekton. Nie zdążyłem zrobić screena z dokładnymi wynikami, ale przez całą gre lasthity były mniej więcej po równo z lekkim wskazaniem na Renektona. Graliśmy bez obijania się specjalnego, chyba że ktoś się za bardzo wychylił to dostał jednego szlaga za kare. Dla mnie jest to porażka, bo jako Sivir mam już rozegranych dość dużo gier, ale trudno.

Wczoraj wyrzuciło mnie z powrotem do Plat IV, ale od razu wszedłem do series i wygrałem jedną grę. Teraz zaczynam drugą. Mam nadzieje ostatnią w tym series ;)

Niedługo zrobie podsumowanie tygodnia ;)

Zapraszam ludzi z #leagueoflegends do obserwowania #lolangrista
  • 8
@Angrist: mnie wyrzuciło z platyny 1 do 3 :D lecę jak szalony, ale to u mnie charakterystyczne że balansuję na całej platynie ^^ trenuj, trenuj ja ćwiczyłem last hity fiddlem, ale ja #!$%@?ę ta jego kosa ma jakąś #!$%@?ą animację że wstrzelić się nie mogę xd

@SScherzo: na platynie jest poziom dokładnie taki sam jak w brązie ^^ wczoraj miałem bota premade którzy zrobili do 10 minuty 2/13, ostatnio miałem
@KidLavi: nie zgadzam się, granica między brązem, a platyną jest gigantyczna

to, że twój botlane zrobił 2/13 to wynik właśnie tego, że przeciwnicy dobrze grali, ale na każdy botlane z brązu to samo premade zrobiłoby miazgę na bocie

a przypadek udyra - troll, tacy nawet w challengerze mogą się trafiać

po coś te dywizje są i one naprawdę lepiej lub gorzej ale działają, cudów nie ma
@Fristo: no z tym "gigantyczna" to przesada xd przeanalizuj ostatnie swoje gry i przyznaj ile było przegranych przez zdecydowanych trolli ? U mnie jest to zdecydowana większość, trolli masz w każdej dywizji, na streamach w challengerze się przewijają (Hotshot ostatnio miał trolla który poszedł Rivenką na topa i stał, tylko stał i dawał się zabić). Nie masz różnicy pomiędzy dywizjami bo takich graczy masz w każdej. Valkrin na streamie kiedyś się
@KidLavi: A kiedy ostatnio grałeś rankeda w brązie? No właśnie. To jest ten powód dla którego wydaje ci się, że poziom jest prawie taki sami.

Przecież tam jest po 150 killi na grę, każdy ma w dupie wardy, lasthity rolę supporta i minimapę, panuje ogólny chaos. A trolli bym nie rozpatrywał, bo zawsze może się trafić, może częściej w niższych dywizjach.

Elo było lepsze, ale bez przesady, dywizje też coś odzwierciedlają.
@Fristo: nie tyle grałem co gram :) na EUW robię sobie ranking i na prawdę nie widzę tej gigantycznej przepaści. Poza tym to co opisałeś to jakbyś opisywał platynę, myślisz że tam ile jest killi na mecz ? Że bot stawia wardy, a supp nie idzie w full ap ? Last hity swoją drogą.