Wpis z mikrobloga

#ziemniakprobujeschudnac

Dzisiaj będzie nieco #gorzkiezale i #problemyrozowychpaskow (tak ostrzegam zawczasu)

Dietowo idzie całkiem nieźle, ćwiczeniowo gorzej, bo o ile wczoraj zrobiłam 3km do rodziców rowerem i potem 5km z koleżanką na spacerze (dla kogoś z moją kondycją to dużo) to potem rower został u rodziców bo mnie poczęstowali winem, a ja zjep jestem i po kieliszku żadnego pojazdu nie prowadzę.

Za to dzisiaj chciałam kupić sobie jakieś ubrania, no bo jednak póki jestem grubasem to też muszę w czymś chodzić, ale takiego #!$%@?, wszędzie same S i XS, a jak już jest coś w moim rozmiarze to wyglądam koszmarnie (,) Przynajmniej mam bardzo konrektną motywację żeby chudnąć - za 20kg nie będę musiała chodzić w workach po kartoflach...

Wzorem @krolka89 piszę co zjadłam:

-kromka chleba z jajkiem i łososiem

-morela

-kromka chleba z pastą rybną

-sałatka

-klopsiki z indyka z marchewką i groszkiem

-sorbet malinowy (pierdoła ja, zamiast włożyć do zamrażarki, włożyłam do lodówki i się rozmroził to zjadłam ;_; na szczęście była jakaś 1/3 małego opakowania)

-pół kromki chleba z domowym pesto z bazylii
  • 26
@ziemniaczana_krolewna: zapytam inaczej: planujesz jesc to co opisałas całe zycie, czy kiedys byc szczesliwa? sama sieie oszukujesz tym co jesz przeciez tak nie bedzie całe zycie. nie wiem ile wazysz ale idz do dietetyka niech ci ułozy diete jesli juz serio uwazasz ze musisz chudnac i niech to działa na długo bo tak to tylko efekt jojo złapiesz na morelach i chlebie to nikt nie przezył
@ziemniaczana_krolewna: cieszę się, że się zmotywowałaś xd faktycznie, sam chleb dzisiaj :-P to trzeba zmienić. Co do ciuchów polecam lumpeksy. Nie będzie żal wyrzucić jak zrobią się za duże no i są też większe rozmiary ;-)
@FapinoTrololo: nigdy nie upieram się przy jakiejś jednej wersji, jeśli jestem w błędzie i mam nowe dane to zmieniam zdanie na właściwe. Więc chętnie się dowiem szczegółów na temat pieczywa w diecie.
@FapinoTrololo: ja w przeciwieństwie do ciebie podaję fakty, oto skład przepisany z opakowania:

Whole grain rye flour, Sourdough, Oat Flakes, Whole grain wheat flour, Whole grain oat flour, Whole grain barley flour, Yeast, Barley malt extract * (Sunflower Lecithin), Salt

gdzie te spulchniacze?