Wpis z mikrobloga

K---a jak kisne :D

KORWIN-MIKKE O NEGOCJACJACH W PE: „Ryczę ze śmiechu, bo w najśmielszych snach nie mogłem sobie wyobrazić, że będę oskarżony o antysemityzm przez francuski Front Narodowy. Była taka sytuacja w czasie negocjacji. Trwa ustalanie stanowisk i pani Le Pen ma być prezesem, pan Korwin- Mikke wiceprezesem, kolejnym jakiś Holender. No i pada pytanie o to, kto będzie skarbnikiem. To odpowiedzialna funkcja,więc nikt się nie zgłasza. Zapadła cisza, więc powiedziałem, że trzeba wziąć jakiegoś Żyda. W Polsce byłaby salwa śmiechu, tam zrobiło się ponuro. To był kolejny dowód, że jestem antysemitą. To są chorzy ludzie” - mówi w wywiadzie.


:D

#krul #jkm #prawackihumor #humor #suchar
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SirBlake: Tylko Krul! Zawsze i wszędzie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio. Brzydzę się tą całą "poprawnością polityczną". Nie można już zażartować z niczego, a nawet nie wypada powiedzieć czegoś co jest prawdą, bo podpada pod stereotyp. :/
  • Odpowiedz
@SirBlake: Czy Korwin naprawdę nie widzi jakim jest głąbem? Nie robi się takich żartów i już... NAprawdę, Korwin powinien być co najwyżej maskotką ruchu wolnościowego, a nie jego liderem... Im szybciej zejdzie ze sceny, tym lepiej, ale Korwin jak to Korwin - będzie dzierżył ster do samego końca. KNP nie popieram, ale myślę, że powinni dostać się do Sejmu (skoro ostatnio palikotarnia się dostała). Tyle, że JKM wpada w coraz
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Co to k---a znaczy 'nie robi się takich żartów'? Właśnie o to chodzi, że robi się, bo można robić, a jak nie można, to trzeba doprowadzić do tego, żeby się dało robić. Ma być normalność, a nie z------e polityczne.
  • Odpowiedz