Wpis z mikrobloga

@Migfirefox: Spójrz na drewniany stolik po lewej i stojące na nim butelki, oraz metalową puszkę na szafce kuchennej. Na tych elementach najłatwiej zobaczyć, że coś nie gra ;)

Nie wiem, może to dlatego, że dużo siedzę w temacie to "mam oko" do wyłapywania czy to foto czy wizka.
@cfani4k: 2 dni to dużo, kiedyś miałem typa który odezwał się o 19 i na 8 rano dnia następnego potrzebował 2 ujęcia, bo zwodził klienta za nos, samemu nieudolnie próbując coś zrobić [kocham architektów]; to render robiłem na dwóch komputerach ;)
@WOiOwnik: ja trzymam się z daleka od niemożliwych terminów, bo wiem że lipa wyjdzie za którą do mnie będzie pretensja, ale zdarzało się że kluczowe poprawki były zgłaszane na ostatnią chwilę i nerwówka żeby skończyć. Najgorsze są konkursy.
@Marcos: Mi się podoba oświetlenie sceny, no i brak szumów - w porównaniu do blendera ;]

Nie myślałeś o dodaniu lekkiego DoF, żeby za oknem było już lekko rozmazane?
@Marcos: dobre. Ale moim zdaniem dodanie lekkiego szumu i jakiejś głębi ( choćby blur na lewy bok- Wszystko jest zbyt ostre wiec wygląda przez to nienaturalnie ;) )

Nie bawię się z 3D więc łap dużego plusa! ;)