Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #rozowepaski #niebieskiepaski

#!$%@? ale mam beke z typow, ktorzy wrzucaja swoje rozmowy z kobietami na wykop i siedza w goracych xD przeciez to jest #!$%@? zenujace, goscie ktorzy nigdy pewnie nie byli obiektami zainteresowania lasek, w koncu lapia kontakt z kakims 5/10 i cisna go w jakims #!$%@? stylu i wrzucaja to tutaj zeby pokazac jacy to oni sa #!$%@? samce xD alfa xD i jak ponizaja kobiety, naczytali sie jakichs artykulow o bad boyach, ktorzy pomiataja dupami i maja ruchania w ilosci bardzo duzo xD. Nie tedy droga, #!$%@?. To pomiatanie nie wynika z tego, ze oni to robia swiadomie tylko styl zycia i zainteresowania takiego zawadiaki do tego sprowadzaja, ze przyciagaja do siebie laski i w rezultacie nimi gardza (bo maja swoje zajecia, ofc laski czuja sie olewane a nie w taki #!$%@? sposob jak wy). Nauczcie sie szanowac kobiety to bedziecie mescy wy glupie samce omega, i nauczcie sie zyc a nie odstawiscie pozerke, od ktorej chce sie #!$%@? rzygac.

buraki
  • 53
@bullgod: uhu jakos dziwnie sie lacza, bycie milym dla kobiet, szacunek i dbanie o nia budzi w niej odraze do takiego mezczyzny, brak dla niego szacunku w konsekwencji milosci i puszczanie sie wie to kazdy mezczyzna po 25roku zycia ktory mial juz troche z babami do czynienia - a to ze wiekszosc lubi seks to zgadza sie na rozne rzeczy
@bullgod: dzięki za te słowa. Czasem czytam wypociny na wypoku i kręcę głową z niedowierzania. Tutaj jest system zero jedynkowy: albo poniżasz albo jesteś poniżany. Nie ma czegoś takiego jak wzajemny szacunek dla siebie.

Bo drodzy panowie, jeśli szanujecie swoją własną osobę, to nie ma potrzeby poniżania kogokolwiek, a dziewczyny to wyczuwają i nie będą robić z Was ciulów. To jest tak proste.

A tu wyjdzie taki gościu, laska go zrani,
@asique: czy ja dobrze czytam czy masz pretensje do mezyczny ze sie zmienial bo kobieta go zranila? to moze nie ran ludzi i bedize dobrze i nie oczekuj ze na dobijanie czlowika ten odpowiada jakas reakcja

no co za ludzie to jest wlasnie logika rozowychpaskow, oczekiwanie zachowan ale nie myslenie ze samemu robi sie zle

po kilku takich akcjach nikt was kobiety nie chce szanowac ani wam ufac bo nie mozna
@bazingaxl: zle rozumiesz. I juz sie nakrecasz na te nute.

Nie mam pretensji, że ktoś zachowuje się jak zraniony szczeniak, bo laska go zraniła. To całkowicie normalne. Tylko, że każdy z nas - absolutnie każdy został kiedyś zraniony. Ja również. Różnica jest taka, że nie pozwalam, aby to zranienie w dłuższym okresie rządziło moim życiem i żebym w odwecie raniła innych.

Nie ma sensu oddawać życie w ręce kogoś, kto zranił
@asique: po pierwsze ludzie sa rozni

jesli jedna osoba robi krzyde drugiej to ta krzywdzona reaguje albo jak szczeniak albo agresja albo negacja, obojetnoscia - wachlarz reakacji jest duzy

tylko po co byc z kims kto ma w genach ranienie nas bo inaczej nie potrafi a to jest bardzo czesto u kobiet, nie maja pasji, wlasnego zdania, nie daza do czegos i robia dziure w brzuchu innym osobnikom

Różnica jest taka,
@bazingaxl: czytaj ze zrozumieniem, a nie interpretuj na swoją modłę. Napisałam w dłuższym okresie. Oznacza to, ze nawet jesli #!$%@?ę się na kogoś, kto mnie zraniła i jej to pokażę, to w dłuższym okresie czasu pozwalam, żeby gniew odszedł. Jak myslisz, kogo krzywdzisz, raniąc innych? Tamtą osobę, która Cię pierwsze zraniła? I co? Nauczy się z tego, że zostałeś #!$%@? i to jej 'wina'? Bzdura.

To Ty bedziesz miał porypane i
@asique:

ale krecisz, normalnie jestes kobieta?

w jakims nierealnym ksiazkowym swiecie zyjesz, jesli ktos czyni zlo to nie mozna tego zostawiac bez reakcji bo to daje przekonanie takiej osobie ze tak powinno byc

Zło zwycięża, gdy dobrzy ludzie nic nie robią.


jesli osoba ktora mnie rani a ja jej to uswiadamiam i ta osoba nauczyla sie ze jestem #!$%@? bo daje do zrozumienia ze to zle to znaczy ze jest to
@bazingaxl: To znaczy że wszyscy mężczyźni są święci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już sama rozmowa z takim idiotą jak ci, którzy wstawiali te posty jest więc argumentem, by te dziewczyny powiedziały: "Bo faceci to tępe dzidy, jeżeli będziecie ich szanować, to prędzej czy później oni zaczną was zdradzać z każdą młodszą laską, bo nie mieści im się w głowie, że można ich szanować"

Czyli przez jakiś ułamek
@tusiatko: masz racje to moj blad i niestety czesto popelniany grzech konwersacji, niestety ciezko rozmawiac o ideach nie poslugujac sie statystykami z dupy :( w innym przypadku kazda rozmowa konczy sie tym ze kazdy jest inny i wlasciwie nie ma o czym rozmawiac jak tylko o pojedynczych przypadkach a jesli rozmawiamy o pojedynczych przypadkach - to nie robimy tego w necie a u psychoanalityka
@ZeszytWKratke: cala sprawa rozchodzi sie o to ze ludzie w swoim zyciu nie wiem ale wiekszosc ma ze 2-3 partnerow i jakos dziwnie sie dzieje ze trafiaja na osoby ktore nie zyja swoim zyciem a zyja stereotypami zobacz ile osob juz nie chce powiedziec kobiet oglada polskie seriale o zyciu :) to sa miliony i te osoby chca to powielac w realnym zyciu - przyklad blogerki ;) same babki nawijaace o
@bazingaxl: no weź się ogarnij. Jakbym miała się wypiąć na facetów, bo mnie jeden tak motzno zranił, to pewnie do tej pory sama bym była. Ja zamiast tego potraktowałam to jako lekcję życiową, która mi pokazała na co uważać w kontaktach z niebieskimi paskami. Też tak zrób. Im więcej feelsów, tym bardziej to odpycha potencjalne różowe, bo różowe takich niebieskich też wrzucają do jednego worka... Worka friendzone'a :>
@tusiatko: no widzisz ZAREAGOWALAS a kolezanka z ktora rozmawiam oczekuje ze reakcji nie bedzie i trwa w jakims chorym zwiazku

znam pelno kobiet ktore facet zral tak mocno ze potem 1-2lata sa same nienawidza ludzi a kolejny facet ktory z nimi jest ma ciezkie zycie odnawiania w kobiecie wiary w ludzi, to samo dotyczy odwroconej sytacji

dlatego mowie juz chyba 5 raz, nie ranic, nie wiercic dziury, zyc wlasnym zyciem, rozwijac