Wpis z mikrobloga

Dzień 44 #krolkasieodchudza

Dzisiaj zamiast ćwiczeń długi spacerek, prawie 8km :) z piesami i znajomymi posiedzieć nad rzeką. Tak właściwie, pożalę się znowu wam, że doba jest za krótka. Nie da się pracować, ćwiczyć i że tak powiem, prowadzić życie towarzyskie naraz :/ jakieś wyrzeczenia muszą być. Dobrze, że chociaż dzisiaj ten spacer :)

Zjedzone:

* granola

* bułka

* zupa pomidorowa

* warzywa + ryba

* kalafior + ryż

I kupiłam sobie dzisiaj w lidlu pulsometr. Mam nadzieję, że będzie mi dobrze służył :D przy okazji kupiłam tam też sukienkę. Nie wiem co to się dzieje ze mną. Przez 25 lat nie nosiłam spódnic i sukienek a ostatnio kupiłam sobie już 4 :D o wiele lepiej się teraz ze sobą czuję :)

#dieta #odchudzanie
  • 7
@krolka89: a łap plusa za sukienki. Dziewczyny nosić sukienki! Odsłaniac nogi ()

Ale za śniadanie granola+bułka to się należy #!$%@? xD A przynajmniej ja jeszcze nie widziałem granoli bez tony cukru, niech ktoś uświadomi jeśli istnieje jakaś zdrowa.
@yacolek: to moja domowa granola, na miodzie robiona, ale tego też nie było dużo :) także wiem co tam jest :D

@Pantograf: taka prawda :) jeszcze niedawno chowałam się pod bluzami, a teraz nie wstydzę się założyć sukienki :D