Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #podwojnestandardy #heheszki #quovadiswykop #neuropa

2 tygodnie temu użytkownik @sportingkielce dodał znalezisko dotyczące zamiarów Ministerstwa Finansów o nałożeniu akcyzy na brykiet drzewny. Swoją decyzję ministerstwo uzasadniło tym, że podczas grillowania można się przy owym brykiecie ogrzać. Znalezisko zostało wykopane przez użytkownika @peter-kovac-948494 . Znalezisko z płomieniem

Sam dodałem wczoraj znalezisko z serwisu onet o dyskusji tego samego ministerstwa na temat zachęcenia Polaków do płacenia podatków. Z ciekawości przejrzałem dzisiaj listę osób, które zakopały znalezisko. Kto znalazł się wśród nich? Największy przeciwnik rządu na wypoku - @peter-kovac-948494 . http://www.wykop.pl/link/2059794/szczurek-przed-nami-dluga-droga-aby-polacy-chcieli-placic-podatki/

Potem przeglądając profil @peter-kovac-948494 trafiłem na jego dzisiejsze znalezisko, dotyczące... nałożenia akcyzy na brykiet drzewny. Oczywiście, dziwnym trafem dodał on je z serwisu niewygodne.info. Nie przeszkodziło mu nawet to, że 2 tygodnie temu wykopał znalezisko dokładnie z tą samą informacją. Znalezisko Petera

Oczywiście, za swoje spostrzeżenie dostałem już kilka minusów przy znalezisku pana Petera. No ale co tam!? Dalej róbmy syf na głównej i co dwa tygodnie wykopujmy tę samą informację. Ueh... :/

  • 20
  • Odpowiedz
No i już główna z duplikatem. Gdzie ci wykopujący mają rozum i godność człowieka? Podaje im jak na dłoni ewidentny duplikat a oni dalej to wykopują. Czas stąd #!$%@?ć.
  • Odpowiedz