Wpis z mikrobloga

Dużo osób piszę w znalezisku o pudzianie i jego H2 przerobionym na gaz, że osoby które go krytykują za to są cebulą i ogólnie polaczki. Otóż wg. mnie to właśnie Pudzian bije cebulą. Sorry ale jaki sens jest w kupowaniu H2 i oszczędzaniu na paliwie?

Przecież jak się kupuje takie auto to trzeba wiedzieć, że ono PALI i to dużo. To tak jak by kupić sobie super wypasionego kompa za 10k i używać go tylko do przeglądania neta. Jaki w tym sens?

Gdybym chciał aby moje auto mało paliło to kupił bym sobie tico, a nie auto za 150k (czy nawet więcej) z silnikiem V8, ponad 350 KM pod maską i w dodatku SUV.

#creativemowi #mowiejakjest #pudzian #samochody
  • 34
@CreativePL: No to wiedział, że dużo pali, ale z powodu tej wiedzy ma wydawać na te duże ilości paliwa 2 razy więcej niż może? Lepiej sobie obniżyć koszty paliwa instalacją LPG, która nie wpływa negatywnie na silnik niż jeździć autem o 2 klasy niżej i tankować droższe paliwo.
@CreativePL: Ja akurat nie widzę w tym nic złego. Przecież auto nie traci na funkcjonalności, ze względu na inny rodzaj paliwa. Taki H2 i tak nie jest szybki, więc minimalne pogorszenie osiągów jest niezauważalne. Ponadto H2 na gaz nie jest również mniej wygodny i nie wygląda gorzej. Porównanie dobrego kompa do przeglądania neta w tym przypadku jest nie na miejscu.

Zazwyczaj ludzie, których stać na drogie auta potrafią liczyć pieniądze i
Przecież jak się kupuje takie auto to trzeba wiedzieć, że ono PALI i to dużo. To tak jak by kupić sobie super wypasionego kompa za 10k i używać go tylko do przeglądania neta. Jaki w tym sens?


Sorry ale jaki sens jest w kupowaniu H2 i oszczędzaniu na paliwie?


@CreativePL: no pewnie ze mozesz, ale takie teksty jak powyzej tez nie ma zbytnio sensu..

łorewa, eot dla mnie.


@CreativePL: miał marzenie kupić h2 to se kupił h2. Czy to znaczy, że musi płacić 2x więcej za paliwo ? Pewnie go stać, ale jaki jest sens wyrzucać pieniądze w błoto ? Sam mam duże auto 3.3 litra z podtlenkiem gazotu i osiągi się na gazie nie zmieniają się zauważalnie, a jeżdżę sobie dużym, wygodnym samochodem tankując za w miarę rozsądną cenę.
@CreativePL: Ja osobiście mam auto na benzynie palące średnio 14L i gdyby nie to, że nie chce mi się jechać do gazownika to bym go założył :P Tak wogole to czekam na fale krytyki w przyszłości z wielu stron, bo planuje coś powyżej 3 litrów z gazem :)

Ale i tak najlepsze jest to, że do póki nie podjedziesz pod dystrybutor nikt o LPG niewie ;)