Wpis z mikrobloga

@miniek91: a skąd wiadomo że zawieszenie, przez samo nie-jeżdzenie się niszczy? Wcześniej jeździł tylko po Niemczech więc polskich dziur jeszcze nie skosztował :)

@Seraphiel: właśnie coś takiego, ojciec sprowadził synowi, ale syn w końcu nie jeździł, w ciemno to bym w ogóle nie rozważał
@Axim: @betonkomorkowy: @miniek91: dzięki panowie, pojadę zobaczyć ale teraz sam już nie wiem :) Odpalany w tym czasie podobno był, bo młody uczył się jeździć, ale tylko po placu. Szukałbym może czegoś innego, ale tu mam pewny przebieg, na pewno bezwypadkowe i cena jak za darmo, dlatego rozważam.
@Caroo: Nie bez powodu cena jak za darmo :) Serio wwalisz sie przeokrutnie. Takie auto ma sens jeżeli to zabytek. Wtedy sie rozkłada wszystko na częsci pierwsze i składa z powrotem.

Po drugie kwestia wilgoci, nie wiadomo jak auto wspolpracowalo z cyruklacja jezeli stało, elektryka to tez moze byc zagadka w takiej furze.
@Caroo: nie warto. na dzień dobry ma do wymiany opony(mieszanka twardnieje itp. dla tego w wulkanizacjach się je maluje), wszystkie paski typu rozrząd itp. do wymiany, wszystkie gumowe elementy do wymiany a nawet łożyska bo mogą się rozsypać. okacja w tym przypadku to 50zł nawet i nie bo nie wiadomo co się dzieje w skrzyni biegów
Wcześniej jeździł tylko po Niemczech więc polskich dziur jeszcze nie skosztował :)


@Caroo: kolejny minus.

Często jest tak, że auta przejeżdżają po autostradach 150-200-250-300 tys. km (z jakim przebiegiem wjeżdżają do kraju to już nieistotne) i jest wszystko ok. Po pierwszych 5 tys. km po naszych drogach do zmiany jest wszystko - zawieszenie było w dobrym stanie, ale nie na nasze drogi.

Tutaj jest podobnie. Zawieszenie pewnie nie było robione od
@NieznanyAleAmbitny: 1,5k

@WatchYourBack: nigdzie nie był wystawiony, znajomy trzymał do dla syna, będę pierwszym klientem który będzie go oglądać. Dzięki za info, przejrzę co było robione bo podobno cała dokumentacja jest, też chyba jakiś plus samochodu z Niemiec że wszystko było robione porządnie i jest w dokumentacji.

@Axim: no wiem, ale tu mam jednak samochód od znajomego o który poza tym że stał to jest pewniakiem, a jak mam