Wpis z mikrobloga

@zgaS: Teraz praktycznie co tydzień zmieniam produkty więc monotonność mi nie grozi. Mam motywację ale brakuje jeszcze mi wiedzy bo na razie moja masa idzie w złą stronę i w najbliższym czasie będę zmuszony zapłacić jakiemuś trenerowi personalnemu za prowadzenie mnie.
@zgaS: robiłem reefed ale źle dopasowałem kalorie do mojego aktualnego stylu życia (mam nadzieję że to ten błąd) i ogólnie moja masa spadła z tym że spaliłem 1 kg mięśnia i doszło mi 0,5 kg tłuszczu. Teraz jadę 100 % czysto (no może 99% bo pijam kawę) i zwiększyłem kalorykę z 3400 na 3600 (rada od trenera na siłowni) oraz zwiększyłem z 1,8g na 2g białka na kg masy ciała. Zobaczymy
@zgaS: nie masz zastrzeżeń co do ilości produktów białkowych? Dostałem taką radę że 80% białka w diecie powinny stanowić produkty pochodzenia zwierzęcego, u mnie tak na pewno nie jest :) (po za tym jak ja bym miał to zrobić skoro mam utrzymać 2 g białka na kg masy ciała a same płatki owsiane na 100 g mają ok 10 g białka)
Ale liczysz białko w diecie jedynie z produktów zwierzęcych (ew dodatek to serek) czy również wliczasz białka z produktów węglowodanowych? Masz jakieś sugestię co zmienić w mojej diecie czy jest ok?