Wpis z mikrobloga

@Atomic_Cookie: Wygląda dobrze, dostajesz póki co koszulkę lidera - czegoś w tym typie szukamy, mieszkam we Wrocławiu dopiero około 5 lat, więc nie znam jeszcze interesujących okolic a robić miliardowe zdjęcia na pergoli czy rynku - szkoda gadać ;)
@kiszczak: Są gdzieś w okolicy jakieś jaskinie? Mówiąc o okolicy mam na myśli region w promieniu nawet do 100km ( idealnie w promieniu do ~50-60km) Rozważaliśmy Stary Książ, ale okazuje się, że to też już masakrycznie wytrzaskane miejsce.
@shido: a ty sie musisz wszedzie #!$%@? z nic nie wnoszacym komentarzem?

@vegat: arboretumwojslawice.pl/,

podobne do @Atomic_Cookie, tyle ze blizej centrum to stary port miejski na kleczkach:

http://tropemzapomnianychmiejsc.blogspot.com/2013/07/port-miejski-we-wrocawiu.html

Troche poza wrockiem jest www.zamekwojnowice.pl, tylko nie wiem czy wnetrze jest udostepnione w tym sezonie.

W drodze powrotnej stacja PKP lesnica do zdjec "podrozniczych" zajebiscie odrestaurowany peron i rzut beretem od niego centrum kultury zamek w lesnicy.

Na pawlowicach jest ciekawy,
@Bimbermaeister: byłem w Wojnowicach we wtorek. Zamek i jego okolice są masakrycznie zapuszczone. Podobno właściciel się zmienił czy coś w ten deseń i się chyba nim nie interesują. Trochę to przykre bo jak byłem tam w lutym to trawka była ładnie skoszona i w ogóle pełen wypas.
@Lysy_z_Oporowa: autor pytal o oryginalne miejsce, w ogrodzie w sobote, niespotkac min. 3 par na zdjecia to jest sukces. Podobnie ogrod japonski pergola i park szczytnicki, o przejsciu dla katoli i mostku nawet nie wspominam.

To chyba standardowy program kazdego fotografa slubnego...