Wpis z mikrobloga

@daymoss: ok... to taki usability tip - byłoby chyba lepiej jakbyście wrzucili jakieś przyciski kontrolujące do wideo z dźwiękiem. Albo chociaż oznaczyli element jako klikalny... W tej chwili nijak nie wiadomo że to nie jest tylko ruchome tło strony, ale wideo z dźwiękiem - szczególnie kiedy na dole jest widoczny jakiś dodatkowy player
@daymoss: no ja wiem, ale irytuje mnie ten trend przeładowywania wodotryskami wśród twórców szablonów. Sam zrobiłem kilkadziesiąt stron w oparciu o szablony z rockettheme więc wiem ile diametralnie różnych stron można wykręcić z jednego szablonu ;)
@Patryk: ale przecież o to chodzi żeby szablon był uniwersalny i to osoba która go kupi decyduje o tym jaki będzie efekt końcowy. Też nie możesz powiedzieć że ten szablon jest aż tak przeładowany bo jest jednym z najszybszych spośród obecnie wydawanych. Byś zobaczył co niektórzy odwalają z tymi szablonami...
@daymoss: ładny. Oczywiście za muzę powinno się kastrować:P

Ale RWD #!$%@? w przypadku tabletów: pierwsze co się rzuca w oczy to brak marginesów od krawędzi ekranu. No i muł straszny. Ale poza tym spoko :)
@npsr: jakie ikonki....ah kurde te z podglądu z TF, dzięki - nawet nie sprawdzaliśmy czy dobrze działają. Z rozdzielczościami na tabletach nie ma problemu.
@omar_is_coming: to już mamy w planie ale dzięki, responsywność musimy poprawic najpierw bo się kaszani czasem no i stronę startową zmieniamy żeby wyeksponować nasz super hiper wypasiony autorski player ;P