Wpis z mikrobloga

Dzisiaj trochę Niemców.

Rammstein. Pamiętam, kiedy to zgrywałem wujkowi płyty na discmena, i puściłem przez przypadek jedną piosenkę. I takie WTF dla mnie. Co to jest?! Jak można tego słuchać tak ogólnie?! (to był czas, kiedy słuchałem tego co wszyscy, a raczej tego, co załatwiła siostra). Ale później musiałem się przeprosić z tym panem, właśnie dzięki tej piosence.

PS: Dziękuję siostro, za to że pokazałaś mi taką stację jak Eska Rock. Niestety, teraz podobno zeszła na psy...

PS2: I tak wiem, że tego nie przeczyta ( ͡ ͜ʖ ͡)

#muzyka #muzykazkluska #metal #industrialmetal #rock #rammstein
kkllus - Dzisiaj trochę Niemców.

Rammstein. Pamiętam, kiedy to zgrywałem wujkowi pły...
  • 8
@Ford_van_Toch: Ech, tagi biorę z Last.fm, według ich siły. Jako iż nigdy się w przypinanie metek do piosenek i artystów nie bawiłem, tako nie znam się na gatunkach. Wiem jakich zespołów słucham, ale nie wiem co grają ;)
@Ford_van_Toch: @kkllus: sam R+ określa swoją muzykę mianem "tanz-metalu" (cokolwiek to miałoby oznaczać), a najbardziej chyba pasują do neue deutsche haerte. Określanie ich muzyki mianem industrialu moim zdaniem byłoby zbytnim uogólnieniem.
@kkllus: @Ford_van_Toch: Rammstein ma po prostu swój niepowtarzalny styl, żaden zespół nie będzie taki jak R+, żadne marne imitacje typu Oberschleisen. Ogarnij starsze kawałki oraz bonusy do płyt i singli gdzie są takie perełki jak: Halt, Vergis uns Nicht :)