Wpis z mikrobloga

@tHoePs: Mam pralkę, którą jak ustawiam to pokazuje mi czas prania np. 1:40. Minłęo 1:40 a ona pokazuje 0:26... Ja nie wiem jak ona ten czas liczy...
@nowik: aaa, no to ogólnie to każda pralka tak robi :)

czas pokazywany na początku jest przybliżonym czasem prania. ale czasem dłużej schodzi jak np. pralka musi rozłożyć pranie równomiernie, dodatkowymi obrotami albo powtórzyć wirowanie albo inne operacje wykonać.
@piotreek88: prawda? :) potrafią zważyć pranie i dobrać odpowiednią ilość wody, mają wiele różnych programów piorących do różnych materiałów, tryby oszczędne i tryby eko. inteligentne maszyny
@tHoePs: u mnie nie było. Instrukcja ma może 10 stron w tym 7 o BHP. Ja i tak zawsze na jednym programie piorę, no może dwóch. Nie wiem po co te 100 innych...
@nowik: wiesz, że często instrukcje można znaleźć w internecie? wystarczy wklepać do google markę i model pralki :) programy są po to, żeby ekonomicznie zużywać środki piorące i zmiękczające, ograniczyć eksploatację pralki, oszczędzać prąd i wodę.
@tHoePs: tylko, że to jest cała instrukcja :-D a to gdzieś mam te programy. Za duzo myślenia. Wole wrzucić wszystko i ustawić aby się prało.