Wpis z mikrobloga

Co za #!$%@? w wątku o paczce, którą Maciej z Michałem dostali dzisiaj od @naprawalaptopow. Takiego festiwalu minusowania, to nie było tutaj nawet, jak #neuropa wparowała do znaleziska o Korwinie (dowolnego). Mieli Wykopki uzasadnić, dlaczego chcą kubek, to się posypały hejty, zarzuty o cebuli i minusy. A najśmieszniejsze jest to, że na takim Reddicie, jak komuś zabawa by się nie spodobała, to nie poświęciłby swojego czasu na gównoburzę w komentarzach, tylko przeszedł do innego znaleziska, które go interesuje.

Taka polska mentalność, zawiść i januszostwo się wśród tych nicponi z głównej i wykopaliska żarzy, że to przekracza wszelkie możliwe pomiary w skali przegrywu. Ja na miejscu @naprawalaptopów, to bym wszystkim tym cebulakom osobiście dostarczył po kubku, po czym #!$%@?ł nim w ryja, hipokrytom i huncwotom.

#oswiadczenie #wykop #glownajestzgowna
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zircon: Który tag? Jeśli neuropa, to faktycznie - mój błąd, przepraszam. Natomiast wydaje mi się, że pozostałe użyłem zgodnie z przeznaczeniem.
  • Odpowiedz
@liares: Przeczytałem komentarze i nie widzę tam ani hejtu, ani zawiści, ani wyzywania od cebuli. A minusy? Cóż, nie pierwsza taka akcja wykopków. O co ktoś miałby być zawistny, o kubek za 5 zł?
  • Odpowiedz
@liares: Dlatego też na Wykopie powinny być tylko plusy, bez możliwości minusowania. Właśnie przez tę januszową mentalność - nie podoba mi się co piszesz, to minus (nawet jeśli na poziomie).

Jakby Wypok miał jeszcze opcję wysyłania cebuli do innego usera, to pieniacze w ogóle mieliby tutaj #fapfest

#niepopularnalopinia ;)
  • Odpowiedz
@pumpkinguy: Gdyby można było wysłać komuś darmową cebulę, to januszebiznesu pozakładaliby multikonta i sami sobie wysyłali. #!$%@?, nawet jakby byli uczuleni i po powąchaniu cebuli mieliby dostać wysypki na stuleji, to i tak by wzięli, bo za darmo dajo i się może przydać. Bez znaczenia, czy to Wykop, Strims czy inny Strimoid - wszędzie to samo. To nie zależy od serwisu, w którym się udzielamy, a od polskiej mentalności. Już
  • Odpowiedz