Wpis z mikrobloga

Chętnie pograłbym w taką gierkę survivalową jak dayz. Z tego co wyczytałem można pograć w Arma II z modem lub kupić Dayz Standalone. Co do Dayz standalone, to jak wiadomo wersja alpha, pełno błędów, ogólnie ludzie często piszą, że nie warto i na dodatek ta cena. W związku z tym pomyślałem nad Arma II z modem. Jak to wygląda ogólnie? Da radę grać czy ten mod też nie należy do najlepiej zrobionych? Dużo ludzi w to gra online?

I pytanie czysto techniczne, jak wejdę na steam do dayz mod, to jest napisane, że najlepiej kupić Arma II Complete Edition, aby w pełni doświadczyć np. wysokich detali w teksturach itp. Jak kupię podstawową wersję Arma II, to będzie znaczna różnica niż w przypadku Arma II Complete Edition? Teraz Arma II przeceniona na 4.99 euro, więc nie dużo. Arma II Complete Edition kosztuje już 14,99 euro.

Jakieś inne gry tego typu warte polecenia?

#dayz #dayzsa #steam #steamsummersale
  • 14
  • Odpowiedz
@Qbaz: Lepiej zainwestować w DayZ SA. Może i ma trochę ograniczeń względem modu, np. mniej broni czy brak pojazdów ale to wszystko będzie wprowadzone, a jako samodzielna gra będzie po prostu bardziej ulepszona niż zwykły mod.
  • Odpowiedz
@Qbaz: Osoby które kupiły DayZ:SA wiedziały co robią. W Standalone gra mi się zajebiście, to znaczy grało, bo czekam na jakiś większy update, bo na razie gra jest tylko dla funu, a nie taka survivalowa jak mod. W moda przegrałem z 600h lekką ręka, nic nie zastąpi uczucia jak strzelasz się z gościem kilka minut, on ginie, a Ty bierzesz jego zajebisty plecak <3
  • Odpowiedz
@eurphie: To nie musi być takie trudne, bo jest tam tylu cheaterów, że znalezienie leżącego ciała z najlepszymi brońmi nie jest czymś niezwykłym. W dodaktu trudno jest znaleźć prawdziwe, czyste serwery DayZ, bo ludzie grają na modach, a tam wszędzie są helikoptery, samochody, wyposażenie. Obawiam się, że obie wersje DayZ już umarły.
  • Odpowiedz
@Iliilllillilillili: Ale czy ja napisałem recenzje? Wiem w co grałem, wiem ile czasu się natrudziłem by zbudować bazę ze znajomymi. Na noc zawsze przestrzelaliśmy koła w pojeździe, żeby nikt nam go nie #!$%@?ł. Poza tym... jak to trudno znaleźć serwer? Jeżeli masz wersje oryginalną, grasz na oryginalnych serwerach - wątpię, żeby cheaterzy odważyli się oszukiwać by stracić konto steam. SA nawet nie powstało, żeby mogło upaść. Liczba sprzedanych kopii sama
  • Odpowiedz