Wpis z mikrobloga

@Skaje: to, że wystarczy taki poziom muskulatury etc. by być uznaną kobietą-karateką, pokazuje jak wielkim cyrkiem są sztuki walki w wykonaniu kobiet.

Do samej pani nic nie mam, czepiam się teraz zestawu kobiety + sztuki walki.
  • Odpowiedz
Dlaczego Niemcy i ludzie z całego świata generalnie, potrafią gratulować, a nasi tylko szczują?


@badyloo: Nie było ani jednego pozytywnego komentarza od Polaka? Ani negatywnego od kogoś z zagranicy? Coś nie chce mi się wierzyć. Ja rozumiem, że niektórzy mają kompleksy na punkcie Polski, ale taka generalizacja to przesada. Takie zawistne komentarze to nie oznaka bycia Polakiem, tylko zwykłej biedy umysłowej. A ludzie biedni umysłowo są wszędzie, nie tylko w
  • Odpowiedz
@badyloo: widzę, że nie ogarniacie - wykop jest chyba ostatnim miejscem, na którym jego laska się jeszcze nie lansowała. mam wrażenie, że obrywa mu się przede wszystkim za jej głupotę.
  • Odpowiedz
@noorey: Obrywa mu się, bo zarabia bardzo duże pieniądze za kopanie piłki. Poczytaj sobie komentarze na większych portalach gdy jest jakiś wpis o zarobkach jego bądź innych polskich piłkarzy czy sportowców w ogóle ("????? takie pieniądze za kopanie gumowej kulki, a ja z---------m 12 godzin dziennie za 900 złotych"). No i oczywiście dlatego, że nie udało mu się awansować z kadrą na mundial, więc musi być folksdojczem, no nie?
  • Odpowiedz
@badyloo: fakt faktem, wieje cebulą, ale z tej jego laski to robią jedną z typowych WAGs (dla nieobeznanych w temacie - zawód "żona lub dziewczyna"). Wszędzie i wszystko z Anną Lewandowską... Promują równie natrętnie co homosiów.
  • Odpowiedz
nie no ale przyznajcie, beka z ich japonkow takich samych co by pokazac, ze my wielka milosc i jak blizniacy, bedziemy tak samo sie ubierac, smiesza mnie takie parki
  • Odpowiedz
@badyloo: Mnie to osobiście nie dziwi. Dla niemieckich klubów Lewy gra najlepiej, jak się da, a w Polsce o--------a manianę i zachowuje się jak rozpuszczony dzieciak. A my mu za to płacimy w podatkach...
  • Odpowiedz