Wpis z mikrobloga

Macie krew na rękach. Tak, krew. Wiecie co się właśnie stało? Właśnie zdzwoniła do mnie mama Sikorskiego - okazało się, że minister usunął konto na Twitterze. Usunął, zostawił twitta pożegnalnego, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo. Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie do prokuratury.

Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co pan minister przeżywał - nie miał żadnych znajomych, był wrażliwym człowiekiem, który chciał spokojnie zjeść ośmiornicę w restauracji. Jedyne co miał to Internet, Twitter i tę ośmiornicę, a nawet to mu zabraliście!

Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Dwa lata temu również mój znajomy z wykop.pl usunął konto, bo dużo ludzi w internecie się z niego śmiało, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo, tak trzymać. Macie krew na rękach, zaszczuliście wybitnego człowieka!

#aferapodsluchowa #aferatasmowa #heheszki #pasta #sikorski
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach