Aktywne Wpisy

AnaliaOdtylia +26

redorbiter +4
musze wam cos zdradzic. Wczoraj moglem zagadac do jednej dziewczyny i ostatecznie tego nie zrobilem i czuje, ze to przekresla moja relacje z nia. Ze juz wiecej nie bedzie do mnie pozytywnie nastawiona. Czuje jakbym zablokowal sobie sciezke w grze. Mysli klebia mi sie w glowie, wiec o tym pisze, zeby ktos rzucil na to inne swiatlo





pieczywko czosnkowe z lidla + szynka i keczap, do tego herbata lipton
na zdjęciu ręka żony, udusiłem k---ę, leży w garażu
PS. jaka jest dopuszczalna dawka wygrywu? nie chciałbym przedawkować
źródło: comment_gNILipmFV0Ungdb5EFC9OacRZoWXSrnq.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
źródło: comment_MrL0i3DSIabawsqz533Mxfkhexy0TlJt.jpg
Pobierz@powodzenia: pewnie udaje
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora