Wpis z mikrobloga

@Prorok56: prorok, kiedyś odkryłem pewną rzecz

jeśli ktoś mnie #!$%@? i nic dla mnie nie znaczy, to po prostu go ignoruję, olewam go jakby nie istniał

jeśli natomiast komuś czegoś zazdroszczę, to wywołuje u mnie ból dupy, sporo o takiej osobie myślę i w jakiejś formie poświęcam tej osobie czas

ty przez ostatnie dwa tygodnie zawołałeś mnie z 10 razy, skomentowałeś co drugi mój wpis

i tu rodzi się moje pytanie:
  • Odpowiedz
@powodzenia: Po pierwsze ja to nie ty. Więc nie mierz mnie swoją miarą. Ja poprostu nienawidzę #!$%@? podszywek który z dziewczynami nie popisze ale stworzy sobie #rozowypasek to chociaż faceci będą do niego pisać. I pokaż mi gdzie skomentwoałem twój co drugi wpis?? I gdzie wołałem cię 10 razy. Nie zazdroszczę ci ja tobą gardzę:)
  • Odpowiedz
@Prorok56: nie chcę teraz przeglądać swoich wpisów i patrzeć gdzie mnie wołałeś, bo to by oznaczało, że poświęcił bym 10 minut jakiemuś kundelkowi, i tak poświęciłem ci kilka minut swojego cennego czasu - to o kilka minut za dużo

nie podszywam się pod kobietę

otwarcie mówię o tym, że jestem mężczyzną, zawsze piszę w formie męskoosobowej

nie piszą do mnie faceci, nie mam konta na wykopie po to, żeby sobie z
  • Odpowiedz
@Prorok56: jeśli dawno już doszedłeś do wniosku, że generowany przeze mnie content jest beznadziejny, to dlaczego nie dodałeś mnie jeszcze na czarną listę? czy buldupienie daje ci jakąś satysfakcję?
  • Odpowiedz