Wpis z mikrobloga

Cała ta wczorajsza sytuacja i to co wczoraj działo się w siedzibie wprost napawa mnie spokojem.


Czyli towarzysze z neuropa dalej robią swoje, polecam:

Cała ta wczorajsza sytuacja i to co wczoraj działo się w siedzibie wprost napawa mnie spokojem. Wszyscy narzekają, że "demokracja taka zła", państwo policyjne, prawo nie działa i tym podobne. Moim zdaniem jest właśnie zupełnie na odwrót i mamy powody, żeby się cieszyć. Pomimo prawie bandyckich działań służb wszystkie instrumenty demokracji zadziałały. Cała sprawa została dokładnie zrelacjonowana, Latkowski zgodnie z przysługującym mu prawem laptopa nie oddał (i nic mu za to nie grozi), a władza, która się takich czynów dopuściła spocznie na politycznym grobie. Ludzie wypisujący bzdury o bananowych republikach albo totalitaryzmach bredzą i nie zdają sobie sprawy jakby cała sytuacja wyglądała gdyby nie było u nas demokracji.


http://www.wykop.pl/wpis/8467088/cala-ta-wczorajsza-sytuacja-i-to-co-wczoraj-dzialo/

#4konserwy #aferapodsluchowa #bekazlewactwa #lewackalogika #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
@kuriozum5:

Z kontekstu nic nie wyrywałem, zacytowałem pierwsze zdanie, a poniżej całą wypowiedź.


Ale zacytowałeś akurat zdanie, które po wyrwaniu z kontekstu może tworzyć wrażenie, że autor wypowiedzi pochwala wczorajsze wydarzenia. Bynajmniej - z jego wypowiedzi wynika właśnie, iż jest on zadowolony, że zadziałały mechanizmy demokracji i władza usiłująca działać w bezprawny sposób poniosła porażkę.
  • Odpowiedz
władza usiłująca działać w bezprawny sposób poniosła porażkę


@Engma: Jak to poniosła porażkę? To o co jest ta afera? Czyli jednak Polska to nie "c***, dupa i kamieni kupa"? Nie udało im się obrabować kraju?
  • Odpowiedz
@Engma: Tak, widzę. I co? Pytam jeszcze raz.

Jak to władza poniosła porażkę? To o co jest ta afera? Czyli jednak Polska to nie "c***, dupa i kamieni kupa"? Nie udało im się obrabować kraju? Ja myślałem, że te wszystkie protesty to dlatego, że rząd kradnie wszystko co się da, a nie dlatego, że chcą zabrać jakieś nagrania.
  • Odpowiedz