Wpis z mikrobloga

Mirki, ponieważ wiem, że jesteście w stanie pomóc rozwiązać każdy problem, a wasze doświadczenie życiowe jest nie do przecenienia mam pytanie a nawet dwa.

W ipad 2wskutek upadku stłukł sie ekran. Na początku (2 minuty po upadku) w sumie tablet działał. Później już nie działało sterowanie dotykowe.

Ktoś z was miał takie doświadczenie i udało się naprawić?

Może ktoś mógłby polecić jakieś sprawdzone miejsce naprawy w #lodz

#apple #ios
  • 11
  • Odpowiedz
@Crecha: a skąd je biorą? Bo Apple nie udostępnia części zamiennych dla serwisów, wymieniają sprzęt na refurba i porobione. Albo sprowadzają je z fabryk Foxconna albo wciskają kit i ładują zamienniki.
  • Odpowiedz
Applefix. Naprawia iPhony, iPady, Macbooki, iMaci i cały sprzęt appla :) Polecam najlepszy Apple serwis we Wrocławiu http://applefix.pl . Byłem u konkurencji ale tylko oni mi pomogli uruchomić mojego iPhone 5s konkurencja rzuciła strasznie wysoką cenę a później machnęła ręką i powiedziała, że się nie da.
  • Odpowiedz
@donmat: masz rację applefix rządzi we Wrocławiu, właśnie odebrałem od nich iphone 5s którego oddałem na wymianę ekranu. Jestem bardzo zadowolony, wprawdzie mogę to porównać tylko z teletorium gdzie zostałem beznadziejnie potraktowany. #wroclaw
  • Odpowiedz