Wpis z mikrobloga

O co chodzi z kartami Mysterious na steam? mam ich z 15, nic nie przedstawiają, nie da się z nich wytworzyć odznaki. Wcześniej za wytworzenie odznaki dostawało się zniżkę na losową grę, przeważnie kiepską, a teraz te karty? #gry #steam
  • 19
@squner: @coolface:

Te karty dostaje się obecnie za wytworzenie zwykłej odznaki.

Za to odznaki Mysterious będzie można robić gdy ruszy wysprzedaż (19.06). Przy robieniu odznaki pewnie będzie niewielka szansa na unikatowy przedmiot z gier DOTA2, CS:GO, TF2.

Jest to element wysprzedaży Steam.
Dziwne rozwiązanie, na zimowej wyprzedaży o wiele lepiej to zorganizowali dając karty za głosowanie na gry które mają być przecenione na drugi dzień


@coolface: Na zimowej było tak samo, były karty za głosowanie i za robienie odznak oraz za każde wydane $10 (lub 10€). Podejrzewam, że na letniej nic się nie zmieni.
@coolface: Ale ostatnio było tak samo, zanim pojawił się sale dostawało się karty na około tydzień, dwa przed przy craftowaniu jakiejkolwiek odznaki jak teraz. Dodatkowo w czasie wyprzedaży były głosowania i dostawało się kartę za każde 3 głosy, teraz też tak będzie raczej.
dzięki za odpowiedź, czyli najzwyczajniej w świecie kiepsko wychodzili na zniżkach do gier.


@squner: Niee, to raczej taki motywator do wzmożenia aktywności na Steam podczas wysprzedaży (i przy okazji kupowania). Zniżki też będą wypadać z tych odznak Mysterious. Ale prawdę mówiąc, to zniżki mało kogo interesują, no chyba, że złote kupony zniżkowe które sumują się z obniżkami.
sprzedawaj puki sa po 21 centow


@amadeuszmateusz: No nie wiem, ja bym karty potrzymał do pierwszego dnia. Wszyscy będą masowo z nich odznaki robić to pójdą w górę. Na ostatniej wysprzedaży ceny kart poszły zdrowo w górę na starcie.
@amadeuszmateusz: Nie ma sensu teraz sprzedawać, mało kto o tym wie. Pojawi się sale, okaże się co się dostaje za craftowanie odznaki to cena zapewne skoczy bo pewnie dadzą znów jakieś itemy to tf2, warframe'a, doty etc. Ostatnio tak było, że cena z 20 skoczyła do 80 jak się okazało co i jak.
@Raffael: @Infantor: dlatego też i ja je zatrzymam, ale z chęcią podzielę się zniżkami które widać na screenie, i tak z nich nie skorzystam, a jak ktoś może to szkoda żeby przepadły. Karty potrzymam tak jak mówicie