Wpis z mikrobloga

Rząd wmieszany w największą aferę ever, potwierdziło się, że osoby publiczne są zwykłymi mendami i jest to udowodnione. Tusk kłamał o tym, że nie wiedział o Amber Gold... i wiele, wiele innych. Premier mówi, że to "przykra sprawa"... ja #!$%@?ę, czy naprawdę nie widzicie, że to jest jak reżim? Na tvnie #!$%@?ą o 25 latach wolności, Bolek śmieszkuje na wykopie i kłamie jak z nut. Nikt sobie nic z tego nie robi. A Polacy przechodzą do porządku dziennego i zajmują się dziećmi w autach, lekarzami z sumieniem itp... ja #!$%@?ę! Jest mi smutno, bo wiem, że nic się nie zmieni. W normalnym państwie rząd podałby się do dymisji, obywatele wyszli by na ulicę i byłyby nowe wybory ale nie #!$%@? u nas, bo u nas musi być pogrzeb z honorami dla Jaruzela i innych komuchów z okrągłego stołu!

Wołam tych o których mówię: @FaktyTVN @lechwalesa no i jakiegoś posła @przemyslaw-wipler @Jaroslaw_Gowin Powołajcie jeszcze paru, bo ja nie wiem kto tu jeszcze jest.

#polityka #polska #rzad #partia #lewica #prawica #boldupy #oswiadczenie #oswiadczeniezglebiserca
Walec - Rząd wmieszany w największą aferę ever, potwierdziło się, że osoby publiczne ...

źródło: comment_rsE8DG7XtazOrnmSQtt2e8gUk5bQpMGK.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Walec: nie przejmuj się bracie. Nie jesteś sam z tym odczuciem. Ja też czasem sobie siadam i myślę co ci #!$%@? zrobili z tym krajem. Myślę sobie o swojej przyszłości i mam pełną świadomość, że żyję w kraju, gdzie nawet w dyskoncie musisz sobie odmawiać kupna niektórych rzeczy, a wyjście do restauracji (nie mówię tu o jakiś sheratonach) to jest święto nad święta.

No ale jak zauważyłeś, mamy społeczeństwo, które
  • Odpowiedz
@uczony77: sugerowanie, ze w innych krajach np. w Ameryce albo UK gdzie #!$%@? znacznie wieksza inbe z podsluchami cokolwiek wyniknelo xD Ludzie na calym swiecie daja sie #!$%@? w dupe, po prostu lubia jak piecze xD
  • Odpowiedz
@Walec: Nie martw się ten rok jest rokiem Korwina. Krul zrobi wolny rynek, lewaków czeka Dzień Sznura, a potem wszyscy będziemy do końca życia bogaci i szczęśliwi.
  • Odpowiedz
@Walec przynajmniej wjechałeś w gorące. Feels better? Debile będą debilami, najlepiej stąd #!$%@?ć. Po co toczyć walkę narodowo-wyzwoleńczą, skoro można zwyczajnie wyjechać, żyć dobrze i mieć to w dupie? Egoizm to zajebista rzecz. Żeby innym dawać, trzeba najpierw samemu mieć. Nie krzycz na ludzi, którzy nie chcą być #!$%@? społeczniakami.
  • Odpowiedz
@mojwa: dokładnie tak jest ale na tym im zależało. U Orwella też nie było czasu na myślenie.

@Shaki: mam nadzieję, że przybierze na siłę, bo tylko on wydaje się chcieć coś zrobić radykalnego

@milordzie: nie do końca. Trochę się cieszę, bo to oznacza, że nie jestem sam. Do tego co piszesz ustosunkowałem się wcześniej. Nie krzyczę, wyrażam swoje zdanie, zupełnie jak Ty.
  • Odpowiedz