Wpis z mikrobloga

Rząd wmieszany w największą aferę ever, potwierdziło się, że osoby publiczne są zwykłymi mendami i jest to udowodnione. Tusk kłamał o tym, że nie wiedział o Amber Gold... i wiele, wiele innych. Premier mówi, że to "przykra sprawa"... ja #!$%@?ę, czy naprawdę nie widzicie, że to jest jak reżim? Na tvnie #!$%@?ą o 25 latach wolności, Bolek śmieszkuje na wykopie i kłamie jak z nut. Nikt sobie nic z tego nie robi. A Polacy przechodzą do porządku dziennego i zajmują się dziećmi w autach, lekarzami z sumieniem itp... ja #!$%@?ę! Jest mi smutno, bo wiem, że nic się nie zmieni. W normalnym państwie rząd podałby się do dymisji, obywatele wyszli by na ulicę i byłyby nowe wybory ale nie #!$%@? u nas, bo u nas musi być pogrzeb z honorami dla Jaruzela i innych komuchów z okrągłego stołu!

Wołam tych o których mówię: @FaktyTVN @lechwalesa no i jakiegoś posła @przemyslaw-wipler @Jaroslaw_Gowin Powołajcie jeszcze paru, bo ja nie wiem kto tu jeszcze jest.

#polityka #polska #rzad #partia #lewica #prawica #boldupy #oswiadczenie #oswiadczeniezglebiserca
Pobierz
źródło: comment_rsE8DG7XtazOrnmSQtt2e8gUk5bQpMGK.jpg
  • 27
@uczony77: duzo w tym jest prawdy. Długo nas przyzwyczajali, żeby Ci ludzie, którzy ginęli za wolność teraz nie #!$%@? układu - udało im się. Na tvn mowa w faktach o tym jaka pokojowa była parada równości - #!$%@?!
@Walec: największa awantura którą pamiętam to chryja o ACTA. Tyle niegodziwości ze strony polityków uchodzi na sucho świadczy o tym ze mamy przetrącony kręgosłup. Pokazowe wjazdy policji na prywatne mieszkania po krytyce Bronka, policje skarbowe, podsłuchy a do tego pranie mózgów "tańcem z #!$%@? i m jak miłośc pomieszanym z paradami pedałów i innych dziwadeł,skutecznie utrzymują ludzi w pozycji klęczącej. Wykop to niestety perełka w polskim necie gdzie jeszcze można mówić
@Walec: a Ty myślisz, że coś zmienisz i jesteś lepszy niż "bananowa młodzież"? Świat funkcjonował w ten sposób przez tysiące lat, a teraz nagle hurr durr demokracja, reżim demokratyczny 4ever, transparentne wszystko i wszyscy mądrzy i będą podejmowali racjonalne wybory, krystalicznie czyści przedstawiciele narodu xD Nagle politycy zaczną być uczciwi, ludzie pomocni i w ogóle będzie wspaniale i bogato, wszyscy będą naprawdę wolni i szczęśliwi... xD

Ja też mam położone na
@kawonauta:

Ja też mam położone na wszystko - na Polskę, przyszłość kraju etc. - wyjechałem i nie będę pracował na to, żeby następne pokolenia - być może - miały lepiej, bo mam 24 lata i mam nadzieję, że jeszcze 2x tyle przed sobą i to zbyt krótko, żeby poświęcać to na toczenie piany z pyska przed TV i internetem.


Ale to właśnie dowodzi tego, że widzisz czubek własnego nosa i jesteś