Wpis z mikrobloga

młody lewak

wypowiada się kulturalnie


podaje przykłady które sprawdzają się w praktyce


używa wyników badań, żeby poprzeć swój punkt widzenia


zgodnie z prawdą mówi, że poglądy korwina mają bardzo niskie poparcie i w praktyce nie są używane w żadnym państwie świata


korwin

ań ań ań nie było tam islandii przypadkiem?


na dnie oceanu żyją ru ru ru ru rurkowce


spośród dwóch armii wygrywa ta w której żołnierze mniej boją się o własne życie


a pan chcesz tylko żyć i żreć!




ALE GO ZMASAKROWAŁ SWOIMI NIEZBITYMI ARGUMENTAM


gratulacje panie januszu, brawo


następna lewacka #!$%@? zmasakrowana


a na drzewach zamiast liści!!!


#knp #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
  • 38
  • Odpowiedz
@DerdePersoon: o #!$%@?, widze, ze juz po jednym wpisie awansowalem na lewaka. szkoda, ze na sprawy rynku mam poglady wolnosciowe. na swiatopogladowe takze, czyli jestem wiekszym liberalem niz taki korwin, ktory chcialby odbierac wolnosc za inne poglady.
  • Odpowiedz
ktory chcialby odbierac wolnosc za inne poglady.


@ziomegson: JKM nie chce odbierać wolności za inne poglądy, o ile te poglądy nie zagrażają wolności innych. Jak to mówią lewaki "Nie ma wolności dla wrogów wolności".
  • Odpowiedz
@ziomegson: Na filmiku widać osobę młodego lewaka rurkowca, który zgodnie z poglądami przeżarł co było do przeżarcia. Korwin ma inne poglądy i jego zdaniem lepiej ryzykować i mieć lub nie niż tylko monotonnie żreć i żyć bez emocji, ryzyka, we względnym spokoju. Jak to mówią, #!$%@? ale stabilnie.
  • Odpowiedz
@DerdePersoon: nie rozumiem w sumie czemu ci się aż tak bardzo chce upokarzać się przed ludźmi. Poziom jaki prezentujesz w większości swoich wpisów jest poniżej krytyki. Jest sobota, wyjdź ze znajomymi, napij się piwa, a nie tworzysz jakieś spirale nienawiści w internecie.
  • Odpowiedz
@Zircon: ale dlaczego uważasz że to co symbolizują te literki, od razu są od tworzenia nienawiści? Po prostu nie chcę patrzeć jak jakiś człowiek wypisuje bzdury powiązane z żartem. Oczywiście chodzi o autora tekstu.
  • Odpowiedz
@ziomegson: Ktoś raczej bardzo brzydko i nieskładnie generalizuje :). Bo równie dobrze ja mógłbym napisać o młodym lewaku, że:

-wyzywa twoich rodziców

-wyzywa ciebie od kuców,przegrywów,biedaków bez dziewczyny jeśli nie zgadzasz się z jego lewicowymi dogmatami

- nie zna zupełnie historii ekonomicznej i podstawowych pojęć

-nagina fakty i miesza różne doktryny dla własnego użytku

itd itd.
  • Odpowiedz