Wpis z mikrobloga

Jak się pozbyć patologii z bloku?

Po sąsiedzku mam w bloku solidną patologię. Drą ryje na siebie przez całe dnie i noce. Ojciec każe #!$%@?ć córce z domu, a ta ma dwójkę dzieci i również na nie drze ryja cały czas - ale tak głośno, że na ulicy słychać - taki sposób wychowawczy. Czasami ojciec/dziadek, który jest alkoholikiem wychodzi w gaciach na korytarz i kłóci się z wyimaginowanym kimś... Z ich mieszkania śmierdzi gorzej niż z obory, a jak są upały to już w ogóle. Generalnie cała klatka ma ich dość.

Wpadłem na pomysł, jak ich się elegancko zgodnie z prawem pozbyć. Ci państwo nie są specjalnie lotnego umysłu i zapewne są łasi na pieniądze. Z tego co wiem ich mieszkanie jest własnościowe, bo nieżyjąca matka/babcia tej rodziny była ogarniętą osobą i załatwiała wszystko jak trzeba.

Mój chytry plan polega na daniu ogłoszenia, że ich mieszkanie jest na sprzedaż. Zdjęć oczywiście nie mam, ale znam dokładny metraż wszystkich pomieszczeń. Napisałbym, że mieszkanie wymaga solidnego remontu, a cena to 100 tys. zł - znacznie mniej, niż jest warte XD ogłoszenie bez numeru telefonu, bo nie znam, ale za to z adresem.

Mam nadzieję, że nachodzący ich ludzie, oferujący 100k mogą ich skłonić do korzystnej decyzji. Ta typiara z dziećmi mogłaby wówczas swobodnie wyprowadzić się do Anglii, gdzie pracuje jej luj.

#zlymirek #pomysl #patologia #gorzkiezale #polska #marginesspoleczny #chytryplan
pogop - Jak się pozbyć patologii z bloku? 



Po sąsiedzku mam w bloku solidną patolo...

źródło: comment_88DyVIyhKMccuLmytHAFO5HQXhmEj8oX.jpg

Pobierz
  • 3