Wpis z mikrobloga

@PatologiiZew: to teraz przypomnienia zew: NIE OCENIAMY WYPOWIEDZI INNYCH REDAKCJI, redaktów, dziennikarzy, itd. Od tego jest społeczność. Przecież ten pan do kogoś to napisał, tak? Teraz wydajcie opinię. Jesteśmy Wam do tego potrzebni? (Nagle?) #nocnazmiana
@FaktyTVN: ale ty nadal nie rozumiesz? Czego? JKM jest również publicystą. W takim razie poruszajcie tematy z Korwinem dotyczące tylko polityki. No chyba,że to dla was nie wygodne to wtedy inaczej sprawa wygląda. Zresztą bardziej stronniczej i zakłamanej stacji jak TVN to nie ma. O czym my w ogóle rozmawiamy. Wątpie,że cokolwiek ugracie tym marketingowym zagraniem z wykopem.
@rxf_: Widzę. Tylko, gdy już ktoś jest politykiem to trudno to rozgraniczać. Jakby Kaczyński pisał na blogu jak publicysta, to także byśmy o tym mówili. Publicystyka wchodzi w zakres działalności publicznej, a polityków ocenia się po całokształcie działalności publicznej.

Ludzie związani z KNP, tutaj na Wykopie, mają mocną tendencję do rozróżniania sfery prywatności i sfery publicznej Janusza Korwin-Mikkego. Wydaje mi się to nieco sztuczne, bo wszystkich polityków zawsze oceniano także z
@BongoBong: Po części masz racje,ale i tak twierdze,że TVN opiera sie w większości materiałów o Korwinie na jego wypowiedziach światopoglądowych,a nie stricte politycznych. Mnie jako wyborcy i opcjonalnego widza ich stacji to nie odpowiada ,ale mam świadomość tego innych ludzi może to zaciekawić. W końcu ludzie wolą śledzić "tego oszołoma Korwina" bo coś tam powiedział kontrowersyjnego niż zagłębiać się w kwestie choćby ekonomiczne. Dlatego też nie oglądam TVN.
@rxf_: A to wydaje mi się po części winą Korwin-Mikkego. On wbrew pozorom mało mówi o ekonomii. Nie ma u niego żadnych konkretów. Na ogół zbywa wszystko tym, że jest źle, bo jest socjalizm i musi być wolny rynek, bo to oznacza wolność, co popiera najczęściej tym, że Hitler był socjalistą. Przyjrzyj się jego wypowiedziom na temat ekonomii. Same ogólniki.

Dotychczas KNP brakowało osób które odgrywałyby jakąś rolę w partii i
@BongoBong: Jeśli dla Ciebie zlikwidowanie ZUSu,sprywatyzowanie służby zdrowia,zmniejszenie liczby urzędników,likwidacja zbędnych ministerstw I zostawienie tylko tych najważniejszych jak ma to miejsce w Szwajcarii,zmniejszenie podatków to tylko ogólniki to nie mam pytań. Co do Rosji,prawda jest taka,że Putin z punktu widzenia Rosjanina to prezydent kompletny. Dba o dobro swego kraju i jego rozwój co prawda w takich okolicznościach,ale jednak. Sam nim pogardzam,ale w tej kwestii mam takie zdanie. Bezradność UE w kwestii