Wpis z mikrobloga

Miraski jako, że jestem typowym januszem komputerów o mam pytanko do Was. Otóż podczas grania w League of Legends ekran zaczął się mienić wszystkimi kolorami, a po szybkim wyłączeniu gry ekran wyglądał tak jak na obrazku. Szybko zrestartowałem komputer i po włączeniu wszystko działa, normalnie wygląda W sumie nawet do końca nie wiem co to artefakty i jak myślicie czy to coś poważnego czy może wina gry? Karta graficzna to AMD r9 270x od MSI. Aha i jeszcze po ponownym odpaleniu LoLa wszystko jest w porządku. Z góry dzięki za pomoc miraski.

#kiciochpyta #januszekomputerow #coteras #komputery
Pobierz P.....k - Miraski jako, że jestem typowym januszem komputerów o mam pytanko do Was. O...
źródło: comment_SGA7lgKfUmEFcJV6a6Pwzs2LH14eKj7r.jpg
  • 14
@PanKarmelek:

to radeon więc możliwości są takie

1)Pamięci na karcie są na wykończeniu - trochę mało prawdopodobne bo karta pewnie nie ma jeszcze pół roku patrząc na serie

2)#!$%@?ły się sterowniki chwilowo - bardzo prawdopodobne, przecież to AMD

3)wadliwa seria 270x - bywały takie

zapuść benchmarka na godzinę niech rozgrzeje kartę do ostrej temperatury i zobacz
@McLukas: To dziwne, bo przy graniu w BFa Hardline na ultra nic się nie działo, a przy graniu w LoLa nagle za wysoka temperatura? No chyba, że troche wyższe temperatury przy graniu w BFa uszkodziły kartę.