Wpis z mikrobloga

Mirkokoksy, ile wydajecie miesięcznie na jedzenie przy diecie bez supli na samo żarcie?

Wchodzę teraz na IFa i mam dość duży ból, bo w tej chwili mam wykupiony w lokalnej restauracji abonament na obiady, za który płacę 200PLN/m-c i w tym mam pierwsze, drugie i kompot, więc interesuje mnie tylko śniadanie i kolacja.

Wiem, że za tyle kasy nie na gotuję przez cały miesiąc, dlatego chciałbym się zorientować ile wydajecie przy gotowaniu w domu?

#mikrokoksy #silownia #dieta
  • 28
@mistra: 500PLN za cały miesiąc? Jestem mega pozytywnie zaskoczony! Ile kcal masz dziennie rozpisanych w tej diecie i czy picie też wliczyłeś w tą kwotę?
@batq: 500 za cały miesiąc bo nie mam więcej :D #studbaza motzno. W tej kwocie robię i masę na 4000 kcal i redukcję aktualnie na 2200 kcal. O jakie picie ci chodzi? Jeśli chodzi o zwykłe to głównie herbata i woda, alkohol rzadko.
@batq: +-500 zł, ok 3,5k kcal

Co do tych obiadów w restauracji to ja bym uważał, bo mielony czy schabowy zatopiony w tłuszczu nie będzie sprzyjał twojej sylwetce. Chyba że masz dostęp do danych kalorycznych (w co wątpie) wtedy inna bajka.
@mistra: zajebiście mnie pocieszyłeś, stary. A jesz w kółko to samo, czy masz to jakoś zróżnicowane? Gdybyś miał np dziennik z myfitnesspal, to przyjął bym motzno xD
@batq: Przepisów jakichś specjalnych nie zapisuje ani nie wymienię ci teraz nic, po prostu patrze na to co mam i zawsze coś z tego mące.

Bazuje na makaronach durum, ryżach, kaszach. Z mięs to przeważnie cyc z kury, czasem jakiś schab, od święta wołowina, kark, wątróbka. Tłuszcze orzechy, słonecznik, sery, bardzo często mozzarella i jajka. Warzywa to wiadomo, najchętniej mrożone na patelnię, szpinak, w sezonie świeże warzywa i owoce. Do tego
@batq: dziennika nigdy nie prowadziłem. Masówka jest dość monotonna, ale to w sumie nie zależy od ceny, po prostu mam pewien zestaw produktów, które lubię i na które mogę sobie pozwolić w tej kwocie i tego się trzymam. Kluczową kwestią są promocje, widzę cycki kurze za 12zł w bierdonce czy lidlu to nie biorę 3 paczek tylko 10 kilo od razu i mam zapas na 3 tygodnie do następnej promocji (
@batq: Tak randomowa waga kuchenna za 30 pare złotych, kupisz w każdym hipermarkecie. Do prowadzenia dzienników używam potreningu.pl choć można też na myfitnesspal.com (ponoć najlepsza strona, ale ja się już przyzwyczaiłem do potreningu :P)
@batq: jest fajna apka na Adroida "moja gazetka". Masz tam wszystkie gazetki promocyjne, 10 minut i już wiesz co gdzie kupić. Ja mam o tyle dobrze, że blisko mam trzy różne markety więc promocji co niemiara. Waga elektroniczna to podstawa :D