Wpis z mikrobloga

O tvn mamy różne opinie. Można nie lubić @FaktyTVN za wiele rzeczy. Jednak trzeba przyznać, że należy im się plus za założenie konta i próbę ocieplenia wizerunku na takim portalu #ocieplaniewizerunkutvn . Zawsze jakiś płomyk nadziei, że relacje wykopków do tvn się poprawią, a reportaże tvn zaczną być choć trochę bardziej obiektywne. Ale....

Kto zaczyna przygodę z mirko od wpisu o bobrach (ale zwierzątkach ( ͡º ͜ʖ͡º) ) i A4 !?


#tvn #wtfcontent
W1992 - O tvn mamy różne opinie. Można nie lubić @FaktyTVN za wiele rzeczy. Jednak tr...

źródło: comment_x8QQlbp6uSx8REWzGoqNiYpbBeMl4Fbv.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Jednak trzeba przyznać, że należy im się plus za założenie konta i próbę ocieplenia wizerunku na takim portalu


@W1992: Twierdzisz że należy im się szacunek za to że chcą się podlizać żeby więcej zarabiać?
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas: Pisałem o czysto marketingowej próbie ocieplania wizerunku. I nie użyłem słowa "szacunek" tylko "plus" - a to dużo zmienia w tym znaczeniu.

"chcą się podlizać żeby więcej zarabiać"

Hmm.... a kto z #darmowapromocjanawykopie czyli przedstawicieli polityki, dziennikarzy, firm (w tym browarów) tego nie robi?
  • Odpowiedz
@W1992: Dzięki za konstruktywną krytykę. To po kolei:

Kto zaczyna przygodę z mirko od wpisu o bobrach (ale zwierzątkach ( ͡º ͜ʖ͡º) ) i A4 !?


Jakim wpisem powinniśmy byli twoim zdaniem zacząć przygodę z mirko?

No i pytanie czy to konto będzie głównie narzędziem do wklejania linków i promowania strony, bo jeśli tak to #usunkonto ;)


Żadnego z serwisów nie traktujemy jako "narzędzia do wklejania
  • Odpowiedz
Twierdzisz że należy im się szacunek za to że chcą się podlizać żeby więcej zarabiać?


@LordOfTheBananas: A politycy, których wykopki plusują dlaczego założyli tu konto? A inne profile firmowe - dlaczego? Nie bądź hipokrytą.
  • Odpowiedz
Wszyscy to robią, ale plus się za to nie należy. Inna sprawa jeśli zaczeliby wrzucać naprawdę ciekawe rzeczy.


@WinyI: Napisałem przecież "Wszyscy to robią, ale plus się za to nie należy. Inna sprawa jeśli zaczeliby wrzucać naprawdę ciekawe rzeczy." Jeśli wklejanie ciągle linków do swojej strony (dodatkowo do marnych artykułów) uważasz za "ok" to Twoja sprawa.
  • Odpowiedz
@WinyI: Ok, ale TVN dobrze wie że nie jest tu popularny a zachowują się jakby myśleli że założą sobie tu konto, wstawią jakieś gówniane linki i wszyscy będą srać ze szczęśćia że wielki TVN z nimi pisze. Myślę że po prostu uważają nas za idiotów. Jeszcze te teksty: "Jesteśmy tu dla Was!". Wystarczy trzymać pewien poziom i ludzi da się przekonać do siebie, ale na pewno nie takimi metodami.
  • Odpowiedz
@WinyI: Przestać rzucać kiepskimi tekastami a na początek zrobić chociażby AMA, może nie wejdzie na główną lae da jakieś podstawy do rozmowy. Wrzucić coś na temat swojej pracy, może coś co zostało wycięte z TV. Może po prostu włączyć się do jakiejś dyskusji. Nie zachowywać się w stosunku do nas tak jakbyśmy byli upośledzonymi dziećmi. @Bankierpl i @BrowarCiechan dają radę, nie wierzę że TVN nie stać na zatrudnienie kompetentnych ludzi do
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas: A tu się z tym zgadzam i do tego dążył mój wpis: zamiast wklejania linków o bobrach czy szukaniu sensacji w stylu "SZOK! ZOSTAWILI DZIECKO W SAMOCHODZIE! ZOBACZ TO", lepiej zacząć od właśnie jakichś ciekawostek z backstage'u (np. jak się czyści stół przed wydaniem ;) ) i w większości pokazywać tworzenie reportaży od drugiej strony

I widzę, że już się pracownicy tvn poprawili ;)
  • Odpowiedz