Wpis z mikrobloga

@choinkaozapachukokosowymdomalucha: Num, jeśli chodzi o start dla nowych graczy to w sumie LoL całkiem nieźle radzi sobie. Jakieś tam mini tutoriale są, no i ograniczona pula bohaterów pomaga też (chyba jedyny moment gdzie mała liczba grywalnych postaci to dobra rzecz)

No a że community jest parszywe... Czego można się spodziewać społeczności gdzie średnia wieku to 14 lat?
@ertrzytrzyjeden: @MaxiimumR: I po co i na co, gralem na obydwu serwerach tak samo jest :). Hiszpanie, Grecy srecy Czesi, Anglicy, chu* wie kto jeszcze jest tak samo wszedzie przykro mi. Jedyny dobry serwer to koreanski ale zeby grac to trzeba miec koreanski dowod bo dzieci maja zakaz grania w gry online po 22....
@Puchalke69: No tylko że na west nie pamiętam kiedy w ciągu ostatnich 20 gier miałem trolla/afk/dc z kolei na east na 20 gier 10 było z podludzmi. Nie czytam czatu, ignoruje gram swoje i akceptuje to że pewnych gier nie da się wygrać. Jednak polecam grać na west wszystkim którzy zaczynają przygodę z lolem.
@ertrzytrzyjeden: Jakos ja tez nie mialem ich duzo ale wole afków niz, kompletne zera po prostu zera malo raz bylem legendary a nie dalo sie wygrac bo ktos byl glupi jak but? Tutaj na eune przynajmniej dadza sie wycarrowac a i nawet jak kille im dajesz to pozniej sami robia dmg..